Teraz czytasz...
Płatki ryżowe z jabłkiem na deserek dla malucha
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Płatki ryżowe z jabłkiem na deserek dla malucha

Nie macie pomysłu na deserek dla malucha? Polecamy przepis na płatki ryżowe z jabłkiem. Deserek można podawać dziecku karmionemu piersią już od 5 miesiąca.

Jabłka są bogatym źródłem witamin m.in. C, minerałów oraz błonnika. Polecamy zwłaszcza jabłka dawnych odmian.

Ekologiczne płatki ryżowe są łatwostrawne i mają wiele wartości odżywczych. Zawierają m.in.: witaminy B, fosforu, żelaza, potasu i magnezu

Sprawdź przepis:

Zapraszamy do nadysłania przepisów do redakcji Biokuriera. Wśród osób, które dzielą się z nami przepisami na potrawy z wykorzystaniem żywności ekologicznej, losujemy nagrody niespodzianki.

Zachęcamy także do regularnego odwiedzania działu: Eko dla malucha

 

Jeśli chcą być Państwo na bieżąco z aktualnościami i artykułami zamieszczanymi na https://biokurier.pl zapraszamy do skubskrypcji newslettera (po lewej stronie u dołu)!
Raz w tygodniu dostarczamy porcji świeżych informacji!

 


 

{jcomments on}
Nowe trendy na rynku ekologicznym ? to temat konferencji organizowanej przez redakcję Biokuriera w ramach najbliższej edycji (15-17 października) Targów Natura Food w Łodzi. Nasi prelegenci przybliżą słuchaczom tematy sprawiedliwego handlu, naturalnej kosmetyki, eko tekstyliów, ekoproduktów dla dzieci. Handlowcy będą mieli okazję dowiedzieć się jak włączyć się w ogólnopolskie kampanie dotyczące zdrowego odżywiania.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.