Teraz czytasz...
Tonik ze świeżego soku z marchwi na piękną i zdrową skórę
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Tonik ze świeżego soku z marchwi na piękną i zdrową skórę

Świeży sok z marchwi to znakomity napój, ale także surowiec kosmetyczny. Pomocny przy zmarszczkach, bladej, suchej i zwiotczałej skórze.

Świeżo wyciśnięty sok z marchwi to dobry kosmetyk do pielęgnacji skóry twarzy i dekoltu. Najszybciej i najwygodniej jest zetrzeć warzywo na drobnej tarce i potem wycisnąć sok przez gazik, tak aby powstała odpowiednia ilość do jednorazowego przemywania skóry. Można także pozostawić sok na skórze dłużej, np. przez kilkadziesiąt minut, tak by się całkowicie wchłonął. Nadmiar marchewki lub soku można zjeść lub wypić.

ABC kosmetyki naturalnej z rabatem 10%

Przepis pochodzi z poradnika Magdaleny Przybylak – Zdanowicz „ABC kosmetyki naturalnej t.2 warzywa”. Wszystkie zaproponowane w poradniku przepisy są proste i szybkie – można je przygotować z łatwo dostępnych składników. W II tomie „ABC kosmetyki naturalnej” opisane zostały naturalne, domowe kosmetyki z ponad 25 gatunków warzyw od cebuli, chrzanu i czosnku począwszy na sałacie, selerze i ziemniakach skończywszy.

Książka dostępna jest w sklepie internetowym wydawnictwogaj.pl. Dla Wszystkich czytelników Biokuriera przygotowaliśmy rabat 10%. Wystarczy w ostatnim kroku zamówienia podać hasło: kosmetyki Zapraszamy!

fot. www.sxc.hu

 

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.