Teraz czytasz...
Wędrujcie z nami… smakiem po mapie!
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Wędrujcie z nami… smakiem po mapie!

Pracowaliśmy…i wreszcie jest. Przedstawiamy Wam nasz nowy serwis. Na stronach Smakiem Po Mapie prezentować będziemy warte uwagi miejsca, inicjatywy i produkty (z Polski i Świata). Wszystko w klimacie lokalności, wyjątkowości i regionalności. Zaglądajcie tam nie tylko przed wyjazdem 😉

-Już od dłuższczego czasu dział „Smakiem Po Mapie” gościł na łamach drukowanej edycji Biokuriera, w te wakacje zainicjowaliśmy także cykl #wyjazdowepiatki, w których zachęcaliśmy czytelników do odkrycia zalet jakie kryje nie tylko zwiedzanie nowych miejsc, ale także poznawanie ich kulinariów i kultury. Smakiem po mapie powstało właśnie z naszej pasji do turystyki kulinarnej – mówi Karol Przybylak, redaktor naczelny Biokuriera i pomysłodawca serwisu smakiempomapie.pl.

Serwis składa się z działów:

Miejsca
Inspiracje
Wydarzenia
Produkty lokalne
Podróże
Publikacje

Strona będzie na bieżąco aktualizowana. Już w tej chwili przeczytać można ciekawe teksty o kulinarnym obliczu Monachium, Bornholmu, Pałuk czy Hamburgu. Dziś pojawił się natomiast intrygujący tekst Piotra Geise o muzeach… butelek.

Zobacz także


Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie podmioty oferujące produkty i usługi związane z turystyką kulinarną, wiejską, zrównoważoną etc. Poszukujemy również osób chcących dołączyć do redakcji tworzącej serwis. Na aplikacje czekamy pod adresem e-mailowym: info@ekomedia.com.pl

 

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.