Powstaje film Historia rolnictwa ekologicznego w Polsce do 1990r. Możesz wesprzeć ten projekt!

Jakie są początki rolnictwa ekologicznego w Polsce? Jak wyglądały ówczesne realia? Jakim wyzwaniom musieli stawiać czoła pierwsi rolnicy zmieniający metodę uprawy i chowu a także osoby, które ich wspierały i tworzyły związane z ekorolnictwem instytucje? Na te pytania ma odpowiedzieć powstający właśnie film Historia rolnictwa ekologicznego w Polsce do 1990r – twórcy nie korzystają z żadnych dofinansować, liczą na pomoc zainteresowanych projektem.

Historia rolnictwa ekologicznego w Polsce opowiedziana będzie przez, m.in. Mieczysława Babalskiego, Piotra Hillara, Tadeusza Szynkiewicza, Romana Świniarskiego, Ryszarda Karamona, dr. Urszulę Sołtysiak.

Obecnie kończymy kręcenie ostatnich ujęć i zabieramy się za montaż. Zapraszamy do obejrzenia pierwszych efektów naszej pracy

– relacjonuje Monika Styczek – Kuryluk z Fundacji Mała Wielka Zmiana, która razem z Robertem Kurylukiem koordynuje powstawanie filmu a na co dzień prowadzi gospodarstwo ekologiczne specjalizujące się m.in. w uprawie dyni.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Pokaz gotowego materiału przewidujemy na przełomie października i listopada 2018r. (szczegóły miejsca i dokładnej daty premiery filmu będą podane pod koniec września.
Wszystkich tych, którzy chcieliby zaangażować się we wsparcie współtworzenia filmu zapraszamy do przekazywania darowizn. Jest to inicjatywa oddolna, nie finansowana przez żadne dotacje czy granty zewnętrzne

– dodaje Monika Kuryluk.

Jak wesprzeć produkcję filmu?

Osoby, które wpłacą cegiełkę (o dowolnej kwocie, np. 10zł, 20zł, 50zł, 100zł i więcej) na realizację zapisu kart historii, zostaną wymienione z imienia i nazwiska w napisach końcowych, a osoby o najwyższych wpłatach będą miały 30 sekund w filmie na przedstawienie swojej motywacji do wsparcia inicjatywy.

Wpłaty można kierować na konto Fundacji „Mała Wielka Zmiana”

ul. Melomanów 8/2, 00-712 Warszawa
mBank S.A. 10 1140 1977 0000 2283 9900 1001
W tytule: DAROWIZNA – Realizacja filmu „Historia rolnictwa ekologicznego w Polsce”

Brak postów do wyświetlenia