Teraz czytasz...
Coraz częściej sprzątamy ekologicznie. 10 lat BIO-D w Polsce
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Coraz częściej sprzątamy ekologicznie. 10 lat BIO-D w Polsce

Uznana marka ekologicznych środków czystości BIO-D świętuje 10 lat obecności w Polsce. Z tej okazji Betterland oraz partnerskie sklepy oferują jej produkty z rabatem 20%.

Jak powstały produkty BIO-D

W latach osiemdziesiątych Michael Barwell, założyciel BIO-D, pracował w firmie utrzymującej czystość statków handlowych. Okazało się, że wiele szkodliwych dla środowiska i ludzi składników z przemysłowych środków czystości, było tymi samymi składnikami, które znajdowały się w środkach czystości do użytku domowego.

Zaniepokojony tym odkryciem Michael szukał bezpiecznych składników, które nie zaszkodziłyby środowisku, ani ludziom z nich korzystającym. W 1989 roku założył BIO-D.W 2008 roku BIO-D dotarło do Polski. Obecnie wyłącznym dystrybutorem na nasz kraj jest Ekodystrybutor.

Ekologiczne środki czystości coraz popularniejsze

 

W ostatnim roku zaobserwowaliśmy bardzo duży wzrost świadomości związanej z ekologicznymi środkami czystości. Klienci zauważyli, że mogą one być skuteczne i nie muszą być bardzo drogie. Przykłady? Gdy rozpoczynaliśmy sprzedaż tabletek do zmywarki marki EKOS sprzedawaliśmy kilka pudełek miesięcznie – dzisiaj jest to już kilka palet. Warto podkreślić, że produkty dopracowują też sami producenci, którzy reagują na oczekiwania odbiorców. Dopracowują receptury, pracują nad jeszcze większą skutecznością. Efekty są, bo klienci wracają. Wśród nich jest na przykład Stacja Badawcza na Antarktydzie. Gdy realizowaliśmy pierwsze zamówienie, naukowcy zwracali uwagę, że środki mają być skutecznie a jednocześnie przyjazne dla natury. Wrócili z zamówieniem po raz kolejny co jest najlepszą recenzją

– relacjonuje Paweł Poloch z Eko-Dystrybutor.PL.

Rabat z okazji 10 lecia BIO-D w Polsce

Z okazji 10 lecia obecności BIO-D w naszym Kraju, Eko-Dystrybutor.PL wraz z zaprzyjaźnionymi sklepami przygotował promocję.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.