Teraz czytasz...
Grzegorz Krychowiak i żywność ekologiczna? Rusza marka BIOGOL
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Grzegorz Krychowiak i żywność ekologiczna? Rusza marka BIOGOL

Avatar photo

BioGol to marka żywności ekologicznej, której właścicielem jest Grzegorz Krychowiak. W ofercie dostępne są już 24 produkty z ekocertyfikatem. Będzie więcej.

– Sport, jako biznes nie zawsze daje dobry przykład, szczególnie osobom najbardziej podatnym na komunikację marketingową, czyli dzieciom i młodzieży. Chcemy iść inną drogą i być zdrową alternatywą w świecie przemysłu spożywczego, który konsekwentnie pomija najważniejszą kwestię związaną z żywieniem, czyli jakość produktów

– mówi Grzegorz Krychowiak.

Piłkarz zainwestował w rozwój marki, a firmuje ją logo, które jest jego rysunkową podobizną. Dystrybutorem produktów jest Bio Planet S.A.- Z uwagi na obowiązki sportowca nie mogę się zaangażować w 100%, dlatego nawiązaliśmy współpracę z BIO PLANET S.A., Wspaniały zespół profesjonalistów, wizja spójna z naszą i olbrzymie doświadczenie pozwoliły wprowadzić produkty na rynek w bardzo płynny sposób, za co chciałbym im serdecznie podziękować – dodaje piłkarz Lokomotiv Moskwa i reprezentacji Polski.

Przeczytaj naszą rozmowę z Grzegorzem Krychowiakiem: BioGol ma być zdrową alternatywą

BIOGOL – 24 produkty firmowane przez Grzegorza Krychowiaka już dostępne

Wśród dostępnych produktów BIOGO znajdziemy m.in.

  • daktyle,
  • musli,
  • kaszę gryczaną,
  • mieszankę studencką,
  • migdały blanszowane,
  • orzechy.
Orzechy laskowe BIOGOL - marka Grzegorza Krychowiaka
Orzechy laskowe BIOGOL – marka Grzegorza Krychowiaka

– Wystartowaliśmy z szeroką ofertą. Od jagód Goji czy daktyli po kaszę gryczaną i płatki amarantusowe. Ale to dopiero początek. Cały czas pracujemy nad nowymi produktami. Przygotowuję również moją autorską recepturę musli, które w sprzedaży powinny się pojawić jeszcze w tym roku. W następnych etapach na początku 2021 w ofercie pojawi się też wiele nowych produktów.  Zależy nam na tym, żeby oferta była kompletna i stanowiła realną alternatywę do zmiany diety na Bio. Zdanie: „jesteś tym co jesz” jest w 100% prawdziwe. Inwestowanie w produkty ekologiczne to lokata na przyszłość dla siebie i swojej rodziny. Dbając o właściwe odżywianie mądrze inwestujemy w swoje zdrowie, od którego zależy nasze samopoczucie oraz witalność, co ma nawet większe znaczenie teraz w czasie pandemii COVID – podsumowuje Grzegorz Krychowiak.

Wkrótce sprzedaż internetowa

Produkty BIOGOL dostępne będą także w sprzedaży internetowej – właśnie powstaje sklep internetowy www.biogol.pl.

Inne biznesy Grzegorza Krychowiaka

To nie pierwszy biznes uruchomiony przez piłkarza. Od kilku lat angażuje się w prestiżowy butik Balamonte. Grzegorz Krychowiak Zainwestował też w startup SYSTEM 3E działający w branży domów modułowych.

W produkty ekologiczne od kilku lat inwestuje również Anna Lewandowska – część żywności oferowanej pod marką Healthy Plan By Ann posiada certyfikat ekologiczny.

UWAGA! Będziemy uzupełniać tą informację o nowe szczegóły.

 

 

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.