Bio Planet S.A. coraz bliżej głównego rynku GPW. Jest decyzja KNF

W dniu 28 października 2021 r.  Bio Planet S.A. otrzymała decyzję Komisji Nadzoru Finansowego o zatwierdzeniu prospektu. Jego publikacja odbędzie się 2 listopada 2021 roku.

Zatwierdzenie Prospektu to dla nas bardzo pozytywna wiadomość, która stanowczo przybliża nas do dołączenia do grona spółek notowanych na rynku głównym GPW. W ciągu najbliższych dni rozpocznie się Oferta Publiczna. Przed naszą Spółką, liderem wśród dostawców żywności ekologicznej w Polsce, otwiera się z roku na rok coraz więcej możliwości w związku z wzmacniającym się trendem ukierunkowanym na żywność ekologiczną. Nasze ambicje zakładają systematyczny wzrost biznesu oraz jak najbardziej efektywne wykorzystanie sprzyjającego czasu na budowanie wartości spółki. Ze szczegółami naszego planu inwestorzy będą mogli zapoznać się czytając prospekt, który wkrótce zostanie opublikowany na stronie internetowej spółki oraz koordynatora oferty. – informuje Sylwester Strużyna, Prezes Zarządu Bio Planet S.A.

Polski rynek żywności ekologicznej w 2021 roku. Najnowsze dane z raportu Koalicji na Rzecz BIO

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Gdzie znaleźć prospekt Bio Planet S.A.?

Prospekt zostanie udostępniony na stronie internetowej www.bioplanet.pl/oferta-publiczna/ oraz na stronie internetowej koordynatora oferty – Domu Maklerskiego BOŚ S.A. pod adresem: www.bossa.pl/oferta/rynek-pierwotny/emisje/bio-planet-sa.

Bio Planet, czyli…

Działalność Bio Planet S.A. koncentruje się na konfekcjonowaniu oraz dystrybucji żywności ekologicznej. W ofercie Spółki znajduje się ok. 7,0 tys. indeksów sprzedażowych obejmujących zarówno produkty trwałe (m. in. orzechy, owoce suszone, mąki, kasze i ryże, produkty z roślin strączkowych, grzyby, herbaty i zioła, soki i napoje, oleje i oliwy, przekąski, superfoods i przetworzone produkty śniadaniowe) oraz produkty świeże (m . in. jaja i nabiał, owoce i warzywa, mięso i wędliny). Od 2007 roku produkty Spółki posiadają certyfikat AGRO BIO TEST (PL-EKO-07-07904), który jest podstawą kwalifikowania żywności oferowanej przez Spółkę jako żywności ekologicznej (żywności bio).

Brak postów do wyświetlenia