Teraz czytasz...
Konsolidacja rynku żywności ekologicznej. Bio Planet przejmuje Biohurt. Co z marką Bio Raj?
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Konsolidacja rynku żywności ekologicznej. Bio Planet przejmuje Biohurt. Co z marką Bio Raj?

Avatar photo

Od 12 czerwca 2017 hurtową dystrybucję realizowaną przez Biohurt Sp. z o.o. realizować będzie Bio Planet S.A. – czytamy we wspólnym komunikacie obu firm.

Istniejąca od wielu lat na rynku, oferująca tylko i wyłącznie żywność ekologiczną marka Bio Raj nadal będzie dostępna.

Jesteśmy przekonani, że zmiany organizacyjne w zakresie dystrybucji hurtowej produktów pod marką Bio Raj przyczynią się do lepszej dostępności tych produktów na rynku polskim

czytamy w dalszej części komunikatu podpisanego przez Sylwestra Strużynę (prezesa Bio Planet S.A). oraz Adama Śmiarowskiego, właściciela Biohurt Sp z o.o.).

Pełna treść komunikatu dostępna jest na stronie internetowej www.biohurt.pl

Pod marką Bio Raj dostępne są przede wszystkim produkty sypkie (m.in. musli, pestki dyni, suszone morele, słonecznik). Wszystkie produkty dystrybuowane przez Biohurt posiadały certyfikat ekologiczny a ich zapasy znajdą się teraz w dystrybucji zarządzanej przez Bio Planet S.A. Prace reorganizacyjne związane wciąż trwają, więcej szczegółów będzie znanych w najbliższych dniach.

Sklepy z żywnością ekologiczną, które otrzymywały Biokuriera za pośrednictwem Biohurtu mogą skontaktować się z Bio Planet lub z nami w sprawie dalszej prenumeraty.

 

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.