Konsolidacja rynku żywności ekologicznej. Bio Planet przejmuje Biohurt. Co z marką Bio Raj?

Od 12 czerwca 2017 hurtową dystrybucję realizowaną przez Biohurt Sp. z o.o. realizować będzie Bio Planet S.A. – czytamy we wspólnym komunikacie obu firm.

Istniejąca od wielu lat na rynku, oferująca tylko i wyłącznie żywność ekologiczną marka Bio Raj nadal będzie dostępna.

Jesteśmy przekonani, że zmiany organizacyjne w zakresie dystrybucji hurtowej produktów pod marką Bio Raj przyczynią się do lepszej dostępności tych produktów na rynku polskim

czytamy w dalszej części komunikatu podpisanego przez Sylwestra Strużynę (prezesa Bio Planet S.A). oraz Adama Śmiarowskiego, właściciela Biohurt Sp z o.o.).

Pełna treść komunikatu dostępna jest na stronie internetowej www.biohurt.pl

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Pod marką Bio Raj dostępne są przede wszystkim produkty sypkie (m.in. musli, pestki dyni, suszone morele, słonecznik). Wszystkie produkty dystrybuowane przez Biohurt posiadały certyfikat ekologiczny a ich zapasy znajdą się teraz w dystrybucji zarządzanej przez Bio Planet S.A. Prace reorganizacyjne związane wciąż trwają, więcej szczegółów będzie znanych w najbliższych dniach.

Sklepy z żywnością ekologiczną, które otrzymywały Biokuriera za pośrednictwem Biohurtu mogą skontaktować się z Bio Planet lub z nami w sprawie dalszej prenumeraty.

 

Brak postów do wyświetlenia