Gospodarstwa ekologiczne wokół Krakowa sprzedają żywność eko bezpośrednio

Sprzedaż bezpośrednia żywności ekologicznej z gospodarstwa i na różnego rodzaju jarmarkach – to cel jaki postawili sobie małopolscy rolnicy ekologiczni zorganizowani w Stowarzyszenie Małopolskich Rolników Ekologicznych „Natura”.

Małopolskie Stowarzyszenie Rolników Ekologicznych ,,Natura’’ powstało w kwietniu 2007 roku  po to by pomagać rolnikom ekologicznym z Małopolski w promocji i sprzedaży żywności ekologicznej na rynku. Oprócz organizacji jarmarków i kiermaszy, stowarzyszenie uruchomiło stronę internetową www.natura.krakow.pl .

Na witrynie znaleźć można wizytówki gospodarstw ekologicznych spredających bezpośrednio wraz z namiarami kontaktowymi i mapką dojazdu.

Już dziś prezentujemy pierwsze gospodarstwo, w którego ofercie znajdują się  m.in.: ekologiczne warzywa i jaja od kury zielononóżki. Sprawdź: Kraków. Eko żywność bezpośrednio z gospodarstwa

W najbliższych dniach w Biokurierze prezentować będziemy wizytówki kolejnych gospodarstw z Małopolski.

Przypominamy także o innej inicjatywie dotyczącej sprzedaży bezpośredniej w tym regionie: Projekt Odrolnika.pl z Laurem Gospodarności!

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Na łamach Biokuriera na bieżąco informujemy o inicjatywach w zakresie sprzedaży bezpośredniej żywności ekologicznej. Sprawdzajcie nasz kalendarz, zachęcamy także do zapisania się na newsletter (lewy dolny róg strony) lub zaprenumerowania nas na portalu facebook.

 

[if !supportLineBreakNewLine]–>
<!–[endif]–>

Udostępnij artykuł:Brak postów do wyświetlenia