Teraz czytasz...
Ukraińska wódka z ekologicznym certyfikatem dostępna na polskim rynku
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Ukraińska wódka z ekologicznym certyfikatem dostępna na polskim rynku

Ekologiczna wódka Khortytsa z Ukrainy wkrótce zawita do polskich sklepów.  Trunek prezentowano podczas Targów World Food w Warszawie.

Wódka wytwarzana jest z naturalnych składników, ekologicznego zboża (spirytus zbożowy w klasie LUX) w oparciu tradycyjną recepturę. – Na razie w Polsce jest trudno dostępna, ale już wkrótce pojawi się w sieciach handlowych – zapowiada Anita Okońska, project manager z tarnowskiej firmy Otobus, która jest wyłącznym dystrybutorem ekologicznej wódki Khortytsa.

–Na chwilę obecną będzie to jedyna wódka z eko certyfikatem na polskim rynku – dodaje Anita Okońska.

Wódka oferowana jest w 5 wersjach smakowych: Classic, Platinum (wytwarzana w technologii opartej na właściwościach bursztynu), Khortytsa Ice (z dodatkiem mięty, limonki i mentolu.Wódka oferowana jest w butelce, która zmienia kolor na niebieski jeżeli temperatura jest optymalna), Structured (na bazie wody strukturyzowanej) i Pepper Honey Hot (wódka o pikantnym smaku, połączona z miodem lipowym).

 

Wszystkie wódki oferowane są w butelkach 0,5 l, 0,7 l oraz 1l.

Zobacz także


Targi World Food odbyły się w dniach 8-11 kwietnia w Warszawie. Przeczytaj naszą relację

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.