Targi EKOstyl w Bielsko Białej po raz 4

Już po raz 4. Bielsko Biała przywita producentów ekologicznych z całej Polski. W dniach 19-20 listopada odbędą się targi EKOstyl.

Tradycyjnie bielskim targom towarzyszy wiele konferencji, wykładów i prezentacji o najnowszych osiągnięciach i wydarzeniach światowych w tej branży z udziałem wybitnych ekspertów i autorytetów. Na targach, jak co roku funkcjonować będzie Strefa Kulinarna, na której przeprowadzane będą pokazy przygotowywania różnych potraw z produktów eko wraz z ich degustacją.

Dogodne położenie przygraniczne sprawia, że Targi EKOstyl w Bielsku-Białej są także miejscem kontaktów z firmami i klientami z Czech i Słowacji, licznie odwiedzającymi tę imprezę.

Zniżka dla wystawców przy wcześniejszej rejestracji

Zapraszamy do wzięcia udziału w tym atrakcyjnym i prestiżowym wydarzeniu. Przewidujemy udział w 4 edycji targów około 250 Wystawców i 7 tys. Zwiedzających. Wcześniejsza decyzja o udziale w Targach – to znaczne obniżenie kosztów uczestnictwa i możliwość wyboru najlepszej dla Państwa lokalizacji stoiska. Dla firm, które zgłoszą swój udział w targach do 31 sierpnia br przygotowaliśmy 10% rabat – zapowiada Eugeniusz Kropka z Biura Promocji i Wystaw Astra, które jest organizatorem wydarzenia.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Więcej o targach na: www.targiekostyl.pl

Brak postów do wyświetlenia