Teraz czytasz...
Wsparcie producentów ekożywności w czasach koronawirusa. Inicjatywy Polskiej Izby Żywności Ekologicznej i Polskiej Ekologii
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Wsparcie producentów ekożywności w czasach koronawirusa. Inicjatywy Polskiej Izby Żywności Ekologicznej i Polskiej Ekologii

Avatar photo

Baza danych producentów i sprzedawców żywności ekologicznej, sklep internetowy i klub sympatyków – stowarzyszenia zrzeszające ekoproducentów ruszają z inicjatywami wspierającymi przedsiębiorców w nieprzewidywalnych czasach.


Branża spożywcza wydaje się być jedną z mniej dotkniętych turbulencjami związanymi z epidemią koronawirusa. Nie oznacza to jednak, że w ogóle jej nie odczuwa.

Wiele łańcuchów dostaw i dystrybucji zostało zachwianych, a przedsiębiorstwa opierające swój biznes o współprace z hotelami czy restauracjami stają przed poważnymi problemami.

Sytuację dostrzegają dwa największe polskie stowarzyszenia zrzeszające producentów ekologicznych.

Polska Izba Żywności Ekologicznej (PIŻE) rozpoczęła akcję promowania stron internetowych swoich członków. 16 kwietnia na stronie jemyeko.com ruszy specjalna zakładka z odnośnikami do esklepów oferujących żywność ekologiczną oraz sklepów producentów zrzeszonych w PIŻE.

Adres strony Polskiej Izby Żywności Ekologicznej : https://jemyeko.com/

Stowarzyszenie Polska Ekologia zapowiada uruchomienie sklepu internetowego wyposażonego w produkty z oferty swoich członków. Dodatkowym wsparciem ma być uruchomienie programu „Klub sympatyków Polskiej Ekologii”. Umożliwi on klientom zdobywanie dodatkowych rabatów.

Adres strony Stowarzyszenia Polska Ekologia: http://www.polskaekologia.org/

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.