Teraz czytasz...
BIOEXPO Warsaw w październiku. Wspólnie obudźmy gospodarkę!
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

BIOEXPO Warsaw w październiku. Wspólnie obudźmy gospodarkę!

Druga edycja targów BIOEXPO Warsaw odbędzie się w terminie 8 – 10 października 2020 roku w PTAK WARSAW EXPO. Jest to kontynuacja największego wydarzenia w Polsce dedykowanego całej branży ekologicznej, o którego sukcesie świadczą chociażby liczby – 220 wystawców z Polski i zagranicy oraz 9000 odwiedzających, wśród których byli przede wszystkim przedstawiciele z branży i sektora handlu.

Do dziś swój udział w BIOEXPO Warsaw 2020 zgłosiło blisko 150 firm zarówno z Polski jak
i z zagranicy, m.in.: Bioplanet, Smak Natury, Farma Świętokrzyska, Eko-Wital, Eco & More, Better Land, Dary Natury, Surovital, Merkury, NaturAvena, Bioberry, Eurus czy Bonus Plus, a także Carrefour.

Warto również podkreślić, że impreza ma charakter stricte biznesowy. Tworzymy idealną przestrzeń do przeprowadzania rozmów handlowych oraz nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

Wśród odwiedzających możemy wyróżnić duże sieci handlowe oraz sieci FMCG, hurtownie i sklepy specjalistyczne, jak również przedstawicieli sektora HoReCa, zielarni, aptek czy drogerii.

Z pełnym sukcesem kontynuujemy realizację programu Hosted Buyers, który zapewnia obecność kupców z zagranicy oraz daje możliwość na nawiązanie współpracy na arenie międzynarodowej.

Na czas trwania targów BIOEXPO Warsaw zaplanowaliśmy również dodatkowe atrakcje i wydarzenia towarzyszące – odbędzie się m.in. II edycja Kongresu BIOEXPO, Strefa Nowości wraz z Konkursem na Najlepszy Produkt.

Dowiedz się więcej na www.bioexpo.pl,

Poznaj aktualna listę wystawców, skontaktuj się z nami i wybierz dla siebie idealną lokalizację stoiska!

-materiał partnera-

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.