Teraz czytasz...
Ruszyła rejestracja na 10. edycję Międzynarodowych Targów Żywności i Napojów WorldFood Poland 2024
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Ruszyła rejestracja na 10. edycję Międzynarodowych Targów Żywności i Napojów WorldFood Poland 2024

Targów Żywności i Napojów WorldFood

Jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Żywności i Napojów WorldFood Poland 2024 – najważniejszego spotkania branży spożywczej – odbędzie się 16-18 kwietnia w Centrum EXPO XXI w Warszawie przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Dlaczego warto wziąć w nich udział?

Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów po raz 10.

Uczestnictwo w  targach to niepowtarzalna okazja do odkrycia najnowszych trendów w branży spożywczej, nawiązania cennych kontaktów biznesowych oraz uczestnictwa w ponad 40 debatach i prelekcjach prowadzonych przez uznanych ekspertów. Platformę do wymiany doświadczeń i wiedzy znajdzie tu ponad 300 wystawców i tysiące branżowych odwiedzających, w tym producenci, dystrybutorzy, przedstawiciele sieci handlowych, hurtowni, sklepów detalicznych i specjalistycznych, restauracji i hoteli.

W tym roku szczególną uwagę poświęcamy innowacjom i rozwiązaniom przyszłościowym. Z dumą prezentujemy sektor FoodTech & Packaging, gdzie najnowsze systemy pakowania produktów spożywczych staną się dostępne dla szerokiego grona odbiorców.

Nie zabraknie również okazji do bezpośredniego spotkania z wybranymi przedstawicielami sieci handlowych i przedsiębiorstwami z Polski i zagranicy, poprzez spotkania handlowe, które ułatwią nawiązywanie kontaktów handlowych 1:1 i rozwijanie sieci biznesowej.

Podczas 10. edycji będzie miał miejsce również konkurs o Złoty Medal targów WorldFood Poland, prestiżowe wyróżnienie przyznawane najlepszym produktom prezentowanym przez Wystawców. To doskonała okazja, aby być wśród pierwszych, którzy poznają produkty, które wkrótce mogą zrewolucjonizować rynek.

Rejestracja na WorldFood Poland 2024

Na targach różnorodne sektory branży spożywczej spotykają się, tworząc unikalną platformę dla efektywnego rozwoju i innowacji. Łącząc siły z NutraFood Poland i ColdChain Poland, tworzymy kompleksową platformę dla producentów żywności, suplementów diety oraz dostawców rozwiązań logistycznych i technologii chłodniczych.

Uczestnictwo w targach otwiera drzwi do nowych rynków i możliwości, znacząco zwiększając efektywność operacyjną i konkurencyjność firm. To wyjątkowa okazja, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami i innowacjami, które kształtują przyszłość branży.

Zarejestruj się już dziś i dołącz do tysięcy profesjonalistów z branży spożywczej, którzy tak jak Ty, szukają inspiracji, nowości i możliwości rozwoju.

Odwiedź stronę www.worldfood.pl i zaplanuj swoją obecność na najważniejszym wydarzeniu branży spożywczej w roku!

Biokurier objął wydarzenie patronatem medialnym.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.