Teraz czytasz...
Gluten Free EXPO odbędzie się w 2021 roku. Znamy datę
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Gluten Free EXPO odbędzie się w 2021 roku. Znamy datę

Avatar photo

Targi Gluten Free EXPO, które miały odbyć się w dniach 8-9 maja 2020 roku w EXPO Kraków zostały przełożone na kolejny rok. Nowa data to: 7-8 maja 2021 roku.

Serdecznie zapraszamy wszystkich współtworzących to wydarzenie, gości programu towarzyszącego, partnerów, wystawców oraz zwiedzających do udziału w targach za rok. Wspólna praca, tak jak w latach ubiegłych pozwoli na przygotowanie jedynego w Polsce święta dla osób z celiakią i na diecie bezglutenowej. Chcemy także podkreślić, że wszystkie bilety zakupione podczas rejestracji online dla zwiedzających utrzymują swoją ważność. Bardzo dziękujemy za zrozumienie zaistniałej sytuacji i liczymy na to, że będziecie z nami podczas kolejnej edycji w przyszłym roku

czytamy w komunikacie przesłanym przez Organizatorów Targów Gluten Free EXPO: Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej oraz Targi w Krakowie. Komplikacje związane z epidemią koronawirusa spowodowały odłożenie lub odwołanie imprez targowych zaplanowanych na marzec, kwiecień i maj. Nową datę mają już targi WorldFood, a na 2021 rok swoje wewnętrzne targi przełożyła firma Bio Planet.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.