Teraz czytasz...
Rolnicza różnorodność biologiczna. Krok w przyszłość
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Rolnicza różnorodność biologiczna. Krok w przyszłość

Dawne odmiany roślin uprawnych i rasy zwierząt gospodarskich – rolnicza różnorodność biologiczna krok w przyszłość – to temat 4 edycji konferencji Misja: Bioróżnorodność

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Dla Dawnych Odmian i Ras, które promuje dawne rasy i odmiany roślin i zwierząt gospodarskich a także prowadzi mini bank genów w Pokrzydowie (woj. kujawsko – pomorskie).

W programie tegorocznej edycji konferencji „Misja: Bioróżnorodność” znajdą się  m.in. takie tematy jak: Konik polski – skarb polskiej przyrody. Rodzaje hodowli oraz sposoby użytkowania, Tradycyjna produkcja napojów chłodzących i browarnictwo z wykorzystaniem dawnych odmian zbóż, Blaski i cienie hodowli bydła ras zachowawczych.Tradycyjny sad czy ogród? Odmiany dawne i nie tylko.

Szczegółowy program dostępny jest na stronie wydarzenia.

Gdzie i kiedy  odbędzie się konferencja?

Konferencja odbędzie się w dniach 25-26 października 2013r. Miejsce Konferencji i Warsztatów, to Ośrodek Edukacji Ekologicznej „WILGA”, ul. Leśna 12, 87-320 Górzno. Zapisy trwają do 15 października.

Zobacz także

kobieta z parasolem w jesiennych barwach

Strona internetowa konferencji: http://misjabioroznorodnosc2013.ddoir.org.pl

Biokurier sprawuje patronat medialny nad wydarzeniem.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.