Teraz czytasz...
Organic Farma Zdrowia uruchamia nowe metody dostawy żywności ekologicznej
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Organic Farma Zdrowia uruchamia nowe metody dostawy żywności ekologicznej

Zakupy żywności eko na trzy nowe sposoby Click & Collect, Click & Drop oraz Click & Drive umożliwi Organic Farma Zdrowia. Spółka inwestuje także w rozwój zaplecza dla sklepu internetowego.

– Ograniczenia związane z handlem w czasie pandemii COVID-19 zmieniły w ciągu 24 godzin sytuację w sklepach naszej sieci. Sklep internetowy Organic24.pl wystrzelił jak z rakiety i nie był w stanie realizować ciągle napływających zamówień. Sklepy przy ulicach i na osiedlach również odnotowały duże, często wręcz wyśmienite wzrosty sprzedaży. Niestety dotychczasowa siła handlowa Spółki tkwiąca w sklepach zlokalizowanych w Galeriach Handlowych stopniała o ponad 52% (w niektórych sklepach nawet o 90%!), co w efekcie końcowym dało duży spadek sprzedaży całej Spółki. Dlatego zarząd zdecydował o natychmiastowym skupieniu się nad wykorzystaniem ogromnego potencjału  jaki widać w innych kanałach sprzedaży – czytamy w komunikacie przesłanym przez Organic Farma Zdrowia.

Wkrótce rusza nowy magazyn

Organic Farma Zdrowia wynajęła na terenie Warszawy nowy magazyn, dedykowany wyłącznie pod sprzedaż internetową sklepu Organic24.pl. Magazyn ma kubaturę 6 tys m3 (10 razy więcej niż obecny).

Czytaj więcej na temat: rynek żywności ekologicznej

Dostawy na terenie Warszawy i okolic będą realizowane tego samego dnia, a na terenie kraju maksymalnie w 48 godzin. Obecnie trwają ostatnie przygotowania do rozpoczęcia działalności w nowym obiekcie – planowanej na początek maja.

Ułatwienia w zakupach

Równolegle Spółka opracowała, przetestowała i uruchamia w wielu sklepach na terenie Polski (szczegółowy wykaz sklepów i nowych usług w zakresie możliwości realizacji zakupów znajduje się na stronie www.organicmarket.pl i jest na bieżąco aktualizowany), nowe możliwości bezpiecznego i wygodnego sposobu realizacji zakupów, w aż 3 wariantach:

  • Click & Collect,
  • Click & Drop
  • Click & Drive.

CLICK – to Zamówienie od Klienta, robione dowolnie przez Telefon, FB, mail. COLLECT – Odbiór osobisty w sklepie lub pod sklepem DROP – Odbiór „osobisty”, ale z włożeniem zakupów do bagażnika samochodu Klienta na Parkingu pod sklepem DRIVE – Dostawa do domu Klienta.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.