Teraz czytasz...
Portal BIOprofit.info wystartował
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Portal BIOprofit.info wystartował

Agnieszka Gotówka
portal Bioprofit

Portal BIOprofit.info to miejsce, w którym pojawiają się rzetelne informacje o trendach i zmianach na rynku żywności ekologicznej. – Ważną częścią serwisu będzie katalog nowości produktowych oraz wizytówki firmowe – zapewnia Karol Przybylak, współtwórca portalu. 

Portal BIOprofit.info: wiesz więcej!

Informacje z branży ekologicznej, trendy i zmiany na rynku żywności i produktów certyfikowanych, a także przestrzeń biznesowa. Wszystko to na portalu BIOprofit.info, które właśnie wystartowało w wirtualnej przestrzeni, będącej najszybszym transferem wiadomości, które warto znać.

Chcemy stworzyć wyjątkowe miejsce (off-line i on-line), które zaopatrzy czytelników w najnowsze, wiarygodne i interesujące informacje oraz wiedzę.

– mówi Karol Przybylak, który portal stworzył wraz z Michałem Nowakiem.

Oprócz bieżących informacji publikować będziemy analizy, raporty oraz wywiady z przedstawicielami branży żywności ekologicznej i kosmetyków naturalnych.

Nie zabraknie też prezentacji firm z branży ekologicznej oraz nowości produktowych podzielonych według kategorii (m.in. herbaty BIO, napoje BIO, przetwory z warzyw BIO). Katalog jest przejrzysty i funkcjonalny. Firma ma w nim szanse przedstawić się szerszemu gronu odbiorców i potencjalnym parterom biznesowym, a także przedstawić swoje produkty i dane kontaktowe.

Sytuacja na rynku międzynarodowym jest trudna, ale rynek żywności ekologicznej w Polsce stale się zmienia i rośnie. Z roku na roku obserwujemy nowe inicjatywy i pomysły. Pojawiają się też nowe produkty. Certyfikowane produkty BIO dostępne są we wszystkich kategoriach. Można znaleźć je w ok. 700 specjalistycznych sklepach (również on-line), w sklepach spożywczych czy sieciach supermarketów. A to oznacza, że branża nieustannie się rozwija.

–  zapewnia Michał Nowak.

Potrzebne więc było miejsce, które skupi producentów, rolników i inwestorów branży ekologicznej.

portal Bioprofit

BIOprofit również w druku

Wstępem do uruchomienia portalu branżowego są katalogi produktów ekologicznych, które dystrybuowane są na najważniejszych wydarzeniach targowych.

Byliśmy już na targach BIOFACH w Norymberdze, a w dniach 16-18 kwietnia będzie można nas spotkać na warszawskich targach WorldFood Poland 2024

– mówi Karol Przybylak.

Dobre przyjęcie katalogu BIOprofit i pytania, kiedy wystartuje portal, uświadomiły nam, że obraliśmy dobry kierunek

– dodaje.

Zobacz także


Swoje produkty i marki zaprezentowali w nim dotychczas takie firmy jak:  BioFood, Bio Life, BioPlanet, Diet Food, Figa, Medicaline, Nomak, Organic House i Semco.

Jako starszy brat portalu BIOprofit, zachęcamy do odwiedzania go i śledzenia bieżących informacji w mediach społecznościowych.

Zachęcamy też firmy z branży ekologicznej do współpracy. Karol Przybylak i Michał Nowak są dostępni pod adresami e-mailowymi: karol.przybylak@biokurier.pl oraz michal@stratonmedia.com.

 

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.