Teraz czytasz...
Bioprofit. Katalog już jest, wkrótce portal
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Bioprofit. Katalog już jest, wkrótce portal

Avatar photo

Portal BIOprofit.info powstaje po to, aby obserwować, analizować i informować o trendach i zmianach na rynku żywności ekologicznej. Chcemy stworzyć wyjątkowe miejsce, które zaopatrzy Ciebie w najnowsze, wiarygodne i interesujące informacje i wiedzę. Zapraszamy na BIOprofit.info. Startujemy wiosną 2024.

Kluczowym elementem portalu będzie przejrzysty i funkcjonalny katalog on line z wizytówkami producentów i produktów ekologicznych.

Mimo trudnej sytuacji międzynarodowej, rynek żywności ekologicznej w Polsce stale się zmienia i rośnie. Z roku na roku obserwujemy nowe inicjatywy, pomysły i produkty. Certyfikowane produkty BIO dostępne są we wszystkich kategoriach. Możecie je znaleźć w ok. 700 specjalistycznych sklepach i zielarniach, w internecie, w tradycyjnych sklepach spożywczych czy sieciach supermarketów. Wartość rynku szacowana jest na ok. 305 mln € a mieszkaniec Polski wydaje średnio na żywność EKO 7 € w skali roku. Tak, obserwujemy ogromną zmianę w konsumpcji i świadomości klientów, ale wciąż jest olbrzymia, inspirująca przestrzeń przed nami – zapowiadają twórcy portalu, Michał Nowak i Karol Przybylak.

Drukowany katalog na początek

Wstępem do uruchomienia portalu branżowego są katalogi produktów ekologicznych, które dystrybuujemy na najważniejszych wydarzeniach targowych. W najbliższym czasie pojawimy się na targach BIOFACH w Norymberdze.

Druga edycja katalogu BIOprofit trafi do przedstawicieli branży spożywczej a także dystrybuowana będzie wśród uczestników imprez targowych: BioFach, WorldFood oraz Ekotrendy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim partnerom, którzy wzięli udział w powstaniu tej edycji: Bio Food, Bio Life, Bio Planet, Diet Food, Figa, Medicaline, Nomak, Organic House i Semco.

Już teraz zapraszamy do współpracy z nami. Jesteśmy dostępni pod adresami e-mailowymi: karol.przybylak@biokurier.pl oraz michal@stratonmedia.com

Portal dostępny będzie wkrótce pod adresem https://bioprofit.info . Już teraz zapraszamy na facebooka.

 

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.