Teraz czytasz...
Targi Biofach w Norymberdze coraz bliżej!
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Targi Biofach w Norymberdze coraz bliżej!

Targi Biofach w Norymberdze odbędą się w dniach 13-16.02.2024 r. To wyjątkowa data dla osób z branży spożywczej: od 30-lat spotykają się w Niemczech, by poznać nowe trendy, innowacje i móc porozmawiać z producentami z całego świata. Dlaczego warto do nich dołączyć?

Biofach: 13-16.02.2024 r.

Biofach to renomowane targi produktów z branży spożywczej, które stale umacniają swoją pozycję na międzynarodowym rynku. W minionym roku odwiedziło je 36 000 osób ze 137 krajów.

To wyjątkowe wydarzenie skierowane do producentów, dystrybutorów, handlu detalicznego oraz ekspertów z obszaru branży spożywczej.

Dlaczego warto uczestniczyć w Biofach:

  • potencjał biznesowy: to doskonałe miejsce do nawiązywania kontaktów, budowania relacji i poszukiwaniu kontrahentów w branży spożywczej. Aż 90 proc. wystawców potwierdziło, że targi zaowocowały nawiązaniem nowych relacji biznesowych,
  • blisko 3 000 wystawców prezentujących najnowsze trendy w dziedzinie żywności ekologicznej, napojów, produktów wegetariańskich oraz wegańskich, suplementów diety, produktów koszernych i halal oraz innowacyjnych rozwiązań opakowań biodegradowalnych
  • inspirujące konferencje i prezentacje: zarówno panele dyskusyjne, wykłady oraz wydarzenia towarzyszące pozwalają zgłębiać najnowsze trendy oraz przyszłość branży spożywczej

Biofach to nie tylko przestrzeń prezentacji produktów ekologicznych, to także miejsce, gdzie branża spożywcza demonstruje swoją innowacyjność i postęp.

Targi Biofach, z ponad 30-letnią tradycją, odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu świadomości producentów i odbiorców. Przyciągają odwiedzających z całego świata, co sprzyja globalnej wymianie najlepszych praktyk i pomysłów w branży spożywczej. Promują innowacje oraz prezentują inspirujące rozwiązania na temat przyszłości przemysłu spożywczego i trendów konsumenckich. 80 proc. uczestników wyraża swoje zadowolenie.

Biofach to przegląd certyfikowanych produktów oraz okazja do poznania najnowszych technologii i pozostawania na bieżąco z trendami w branży spożywczej. Równocześnie odbywają się targi Vivaness, poświęcone kosmetykom naturalnym, które równie intensywnie promują zdrowy i świadomy styl życia.

Dołącz do Biofach, poszerzaj swoją sieć kontaktów biznesowych, czerp inspirację i znajdź rozwiązania, które zmieniają oblicze przemysłu żywnościowego! W dzisiejszych czasach, gdy coraz więcej osób jest świadomych wpływu zdrowego podejścia do życia, Biofach staje się niezwykle istotnym wydarzeniem, propagującym zdrowe i świadome podejście konsumentów.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.