Teraz czytasz...
Katalog BIOprofit na jesiennych targach żywności ekologicznej
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Katalog BIOprofit na jesiennych targach żywności ekologicznej

Avatar photo

BIOprofit to katalog produktów ekologicznych. Dystrybuować będziemy go w trakcie jesiennych wydarzeń branżowych: targów bioEXPO w Nadarzynie k. Warszawy, NATURAFOOD w Łodzi i Eko Styl w Bielsku Białej.

Katalog BIOprofit to narzędzie potrzebne zarówno dostawcom, jak i sklepom z asortymentem eko. W jednym miejscu otrzymujemy możliwość zaprezentowania firmy i budowania jej silnej marki oraz przegląd nowości produktowych, których stale przybywa na rynku produktów ekologicznych. Publikacja ułatwi codzienną pracę i przybliży wiedzę o produktach, których coraz więcej przybywa w jakości BIO.

W publikacji znajdziecie raporty o polskim i światowym rynku żywności ekologicznej. Prezentujemy także kilka ważnych zdań na temat tego, jak zaistnieć w wyszukiwarkach internetowych. Zapraszamy do zapoznania się z ponad 60 produktami zgromadzonymi w 8 kategoriach i nawiązania kontaktu z ich producentami. Mamy nadzieję, że nasz katalog pomoże w nawiązaniu wielu trwałych i zyskownych relacji biznesowych.

Przeglądaj katalog:

Przeczytaj: Jak rozpoznać żywność ekologiczną?

Katalog BIOprofit Dostępny on line

Osoby zainteresowane otrzymaniem wersji drukowanej katalogu, prosimy o kontakt: redakcja@biokurier.pl

Następna edycja dwujęzyczna

Już teraz zapraszamy do współpracy przy następnej edycji katalogu BIOprofit. Planujemy, aby był on dwujęzyczny i dystrybuowany na zimowych i wiosennych targach branżowych o znaczeniu międzynarodowym.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.