Teraz czytasz...
Ekspres Saeco Lirika Plus – idealny dla małych biur i lokali gastronomicznych
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Ekspres Saeco Lirika Plus – idealny dla małych biur i lokali gastronomicznych

Ekspres Saeco Lirika Plus

Ekspres Saeco Lirika Plus to kompaktowe i łatwe w obsłudze urządzenie, które przygotuje zarówno esencjonalne espresso, jak kawy z dodatkiem mleka. Jego wydajność pozwala na przyrządzenie do 30 kaw dziennie, co oznacza, że ekspres najlepiej sprawdzi się w małych biurach i niewielkich lokalach gastronomicznych: kawiarniach, barach, restauracjach.

Podsumowanie:

  • Saeco to włoska marka znana każdemu kawoszowi, oddająca w ręce użytkowników nowoczesne, solidne i niezawodne ekspresy do kawy. Twórcy marki zasłynęli stworzeniem pierwszego automatycznego ekspresu do kawy w 1985 roku.
  • Ekspres Saeco Lirika Plus (https://www.tchibo-coffeeservice.pl/asortyment/ekspresy/saeco-lirika-plus/) jest mały i łatwy w obsłudze, ale dzięki temu, że oferuje wiele różnych kaw, w tym mleczne, świetnie radzi sobie w małych biurach i niewielkich kawiarniach, barach oraz restauracjach.
  • Szybka i wygodna obsługa, wbudowany młynek do kawy i funkcja spieniania mleka – to tylko trzy z wielu cech ekspresu Saeco Lirika Plus, które zasługują na wyróżnienie.

Kilka słów o marce Saeco

Saeco to włoska marka, znana i ceniona na całym świecie, zwłaszcza przez kawoszy. Jej historia sięga 1981 roku, kiedy to Sergio Zappella i Arthur Schmed wpadli na pomysł, by zająć się produkcją automatycznych ekspresów do kawy. W 1985 roku wypuścili na rynek pierwsze takie urządzenie – to największy sukces marki i przełomowe wydarzenie w całym kawowym świecie. Po produkty Saeco sięgają zwłaszcza osoby oczekujące najwyższej jakości urządzenia, w tym wykorzystania solidnych materiałów i nowoczesnych rozwiązań. Ekspresy Saeco cechuje niezawodność, duża wygoda obsługi i funkcjonalność.

Ekspres Saeco Lirika Plus – 4 rzeczy, które w nim pokochasz

Szybka i wygodna obsługa

Saeco Lirika Plus to ekspres, który przygotuje dla Ciebie espresso, czarną kawę ze świeżo zmielonych ziaren po wciśnięciu dosłownie jednego przycisku. Obsługa urządzenia jest tym łatwiejsza, szybsza i wygodniejsza, że przyciski na panelu rozmieszczono równomiernie, wyświetlacz jest czytelny, a menu dostępne w języku polskim. Ekspres za pomocą kolorowych ikon informuje o swoim stanie technicznym, w tym np. ilości wydanych napojów. Ma wbudowany system automatycznego usuwania kamienia – to sprzyja utrzymaniu czystości.

Wbudowany młynek do kawy

Z ekspresem Saeco Lirika Plus możesz cieszyć się doskonałym aromatem i smakiem świeżo zmielonych ziaren. Urządzenie posiada bowiem wbudowany młynek. Wystarczy, że wsypiesz kawę do pojemnika, następnie wskażesz za pomocą przycisku, na jaką kawę masz ochotę, a ekspres samodzielnie dobierze potrzebną ilość ziaren i zmieli je tuż przed przyrządzeniem kawy – na bieżąco. Nie musisz już sięgać po gotową, zmieloną kawę ani mielić jej na zewnątrz, przy pomocy manualnego młynka!

Zobacz także

rośliny cebulowe

Dwie kawy jednocześnie

Z ekspresem Saeco Lirika Plus możesz przygotować dwie kawy jednocześnie, dzięki podwójnemu dozownikowi. To zaoszczędzi nieco czasu podczas przerwy w biurze i skróci czas oczekiwania klientów na zamówioną kawę.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.