Polska Izba Żywności Ekologicznej poprowadzi kampanię promocyjną żywności ekologicznej. Start latem

Od stycznia 2018 r. Polska Izba Żywności Ekologicznej rozpoczęła pierwsze działania informacyjne i promujące zielony ekolistek, znak certyfikowanej żywności ekologicznej. Na lato planowany jest start kampanii promocyjnej.

Dofinansowanie od Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Akcja przygotowywana jest dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. PIŻE i jej członkowie zaprezentują ofertę rynku EKO na najważniejszych targach w Polsce. Zostanie także przygotowana platforma informująca konsumentów o różnicach między żywnością ekologiczną a konwencjonalną.

Działania promocyjne w mediach

Kampania zakłada szereg działań w mediach internetowych i tradycyjnych, w tym nakręcenie spotu reklamowego oraz filmu informacyjnego. Powstanie też katalog miejsc, w których można się zaopatrzyć w produkty BIO. Zaprezentowane zostaną sylwetki rolników, których produkty są dostępne na polskim rynku.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     
Logo żywności ekologicznej
Logo żywności ekologicznej

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy z branży, również rolników ekologicznych. Naszym celem jest zjednoczenie rynku BIO i wspólne działania na rzecz promowania żywności ekologicznej i ekolistka

– mówi Krystyna Radkowska, Prezes PIŻE.

Więcej informacji na temat projektu

Brak postów do wyświetlenia