Teraz czytasz...
E-commerce dla ekosklepów i producentów. Akademia Biokuriera w trakcie NATURAFOOD
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

E-commerce dla ekosklepów i producentów. Akademia Biokuriera w trakcie NATURAFOOD

Avatar photo

O tym, że pandemia koronawirusa przyspieszyła cyfryzację handlu nie trzeba nikogo przekonywać. W jaki sposób ekosklepy i producenci mogą odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Jak specyfikę lokalnego ekosklepiku przenieść w cyfrowy świat? Zapraszamy do Łodzi na kolejne warsztaty z cyklu Akademia Biokuriera.

Akademia Biokuriera odbędzie się w trakcie targów NATURAFOOD w Łodzi. Warsztaty startują w sobotę 3 października (drugiego dnia targów) o godzinie 11.

W trakcie szkolenia odpowiemy na pytania:

-> Jak wykorzystać Internet do wsparcia sprzedaży. Także w czasach pandemii

-> Czy media społecznościowe sprzedają?

-> Click & Collect szansą dla ekosklepu. Dobre przykłady

-> Strategie cenowe dla offline i online.

Warsztaty potrwają max. 2,5 godziny.

Prowadzący

Karol Przybylak, wydawca czasopisma i portalu biokurier.pl, od 10 lat obserwuje i analizuje rynek produktów ekologicznych

Adam Turowiec, doświadczony marketingowiec i szkoleniowiec współpracujący z ekoproducentami. Właściciel agencji marketingowej BioBRND.

Wstęp na Akademię Biokuriera E-commerce dla ekosklepów i ekoproducentów jest bezpłatny dla posiadających wejściówkę na NATURA FOOD. Obowiązuje tylko wcześniejsza rejestracja za pośrednictwem portalu EVENEA.

[Zarejestruj się]

Zarejestrowani wcześniej uczestnicy warsztatów otrzymają dyplom.

Akademia Biokuriera to cykl szkoleń i warsztatów dla właścicieli ekobiznesów. Projekt prowadzony jest przez naszą redakcję. Zapraszamy także na szkolenie pt. Produkcja żywności ekologicznej – z czym to się je? Jak zamienić ideę w biznes, które odbędzie się w listopadzie w Toruniu.

Targi NATURAFOOD & beECO odbywają się w dniach 2-4 października 2020 na terenie Atlas Areny (ul. Bandurskiego 7) w Łodzi.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.