Teraz czytasz...
Odsłaniaj okienka Kalendarza Adwentowego Fairtrade i wygrywaj!
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Odsłaniaj okienka Kalendarza Adwentowego Fairtrade i wygrywaj!

Agnieszka Gotówka
Kalendarz Adwentowy Fairtrade

Rozpoczęło się odliczanie dni do świat, a wraz z nim loteria Kalendarz Adwentowy Fairtrade. Do wygrania są zestawy produktów z certyfikatem Fairtrade, a na koniec zabawy nagroda główna – ekspres do kawy oraz zapas aż 6 kg certyfikowanej kawy! Loteria potrwa do 24 grudnia.

To już kolejna edycja loterii Kalendarza Adwentowego Fairtrade. By wziąć w niej udział:

  1. Wejdź na stronę https://bit.ly/KalendarzAdwentowyFairtrade23
  2. Otwórz okienko na dany dzień
  3. Zaznacz prawidłową odpowiedź w pytaniu i wypełnij formularz kontaktowy

Codziennie wygrywają 3 osoby, a każdy dzień to nowa szansa na wygraną. Do zdobycia są atrakcyjne zestawy produktów z certyfikatem Fairtrade – każdego dnia inny zestaw.

Na koniec wszyscy uczestnicy loterii, którzy podali poprawną odpowiedź na przynajmniej jedno z pytań biorą udział w losowaniu nagrody głównej. W tym roku jest to ekspres do kawy ufundowany przez firmę J.J. Darboven oraz zestaw 6 kg kaw z certyfikatem Fairtrade.

W loterii mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 18 lat. Szczegóły loterii oraz regulamin są dostępne na stronie Fairtrade Polska.

Kalendarz Adwentowy FairTrade

Co to znak Fairtrade?

Sprawiedliwy Handel to partnerstwo handlowe, oparte na dialogu, przejrzystości i szacunku, które dąży do większej równości w handlu międzynarodowym. Przyczynia się do zrównoważonego rozwoju przez oferowanie lepszych warunków handlowych oraz ochronę praw marginalizowanych producentów i pracowników najemnych, szczególnie w krajach Południa.

Fairtrade w centrum stawia interesy drobnych rolników z krajów Ameryki Łacińskiej i Karaibów, Afryki, Azji i Oceanii. Oferuje rolnikom instrumenty finansowe pozwalające uzyskać uczciwą i stabilną cenę skupu plonów. Dba o przestrzeganie praw człowieka i praw pracowniczych (zakaz pracy dzieci, równouprawnienie kobiet) Ułatwia rolnikom gospodarkę rolną realizowaną z dbałością o środowisko naturalne.

W Polsce produkty z logo Fairtrade znaleźć można w wiodących sieciach handlowych, punktach gastronomicznych na stacjach benzynowych oraz w sklepach internetowych.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.