Teraz czytasz...
Bądź eko i podaruj swoim starym meblom drugie życie
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Bądź eko i podaruj swoim starym meblom drugie życie

meble vintage

Remontujesz dom i nie wiesz, co zrobić ze starym wyposażeniem? Masz dobre meble, ale chcesz zmienić wystrój mieszkania? Sprzedaj niepotrzebny sprzęt i pozwól, aby służył innym ludziom. Zarobisz pieniądze i pozbędziesz się niepotrzebnych rzeczy. A przy okazji przyczynisz się do zmniejszenia ilości śmieci na naszej planecie. Przeczytaj i dowiedz się, jak i gdzie sprzedaż nieużywane rzeczy do domu i ogrodu.

Jak ułatwić sobie remont i urządzanie mieszkania?

Organizacja remontu mieszkania lub domu to zawsze trudne przedsięwzięcie. Nie tylko z powodu wysokich kosztów czy konieczności szukania rzetelnej ekipy remontowej. Pojawia się zawsze pytanie, co zrobić ze starymi meblami i wyposażeniem? Wynieść przed klatkę wejściową i czekać, aż służby komunalne je zabiorą na wysypisko?

Trochę szkoda, zwłaszcza jeśli wiesz, że masz dobrą sofę czy żyrandol, tylko opatrzyły ci się i nie pasują do nowego wystroju. Podobnie jest z odgracaniem i remontem zakupionych na rynku wtórnym mieszkań i domów. Trzeba je odnowić, ale przedtem pozbyć się starych mebli, obrazów, czy niepasującego sprzętu AGD.

Nie musisz wyrzucać ich na śmietnik ani uszczęśliwiać kogoś z rodziny lub znajomych, darując im używane krzesła. Jest wiele ludzi, którzy z chęcią odkupią takie przedmioty, odnowią je i będą ich z radością używać.

Skorzystaj z Vilandy – platformy do zakupów i sprzedaży używanych artykułów Home & Garden

Platforma Vilandy to strona internetowa i aplikacja mobilna, gdzie możesz wystawiać niepotrzebne przedmioty wyposażenia domu i ogrodu oraz kupić je z drugiej ręki. Jest to zatem świetny sposób, aby niedrogo nabyć różne ciekawe przedmioty, takie jak solidne „babcine” kredensy, oryginalne szafki nocne czy porcelanowe serwisy do jadalni.

Co więcej, platforma oferuje organizację przewozu zakupionych przedmiotów, w tym także mebli gabarytowych. Nie tylko staniesz się właścicielem niebanalnych artykułów wnętrzarskich, których próżno szukać w sklepach, ale przyczynisz się do zmniejszenia ilości śmieci na naszej planecie. Jeśli ekologia jest bliska twojemu sercu, a przy tym czujesz, że stare szafy i żyrandole mają w sobie to „coś”, to oferta Vilandy z pewnością ci się spodoba.

Sprzedaż i kupno za pośrednictwem Vilandy to same zalety dla obydwu stron, a także dla naszego otoczenia. Wykorzystaj możliwość handlu artykułami Home & Garden z drugiego obiegu. Sprzedaj to, co zalega w piwnicy, na strychu czy w garażu i kup taniej wszystko, czego potrzebujesz do swojego domu.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.