Teraz czytasz...
10. odsłona Targów WorldFood Poland 2024 – data, miejsce, program
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

10. odsłona Targów WorldFood Poland 2024 – data, miejsce, program

Najbliższa odsłona targów WorldFood Poland 2024 planowana jest na dni 16-18 kwietnia 2024 roku. Odbędzie się w jak co roku, w przestrzeni EXPO XXI Warszawa. Jest to nieodzowne wydarzenie dla profesjonalistów z branży spożywczej, handlu i dystrybucji w Polsce. To idealne miejsce i przestrzeń na biznesowy rozwój, poszerzenie sieci kontaktów oraz wiedzy branżowej.

Wkrótce więcej na temat programu

Z okazji dziesięciolecia targów, organizatorzy przygotowali różnorodne wydarzenia towarzyszące, które mają na celu jeszcze bardziej podnieść rangę tego wydarzenia. Jubileuszowa edycja będzie miejscem, gdzie branża spożywcza spotka się, aby nawiązać nowe relacje biznesowe, wymienić kontakty i wziąć udział w degustacjach specjałów kuchni z różnych zakątków świata oraz innych wydarzeniach specjalnych. Więcej szczegółów dotyczących bogatego programu tej edycji wkrótce.

Konferencje tematyczne w trakcie targów WorldFood

Sektor EcoFood

W odpowiedzi na rosnącą świadomość konsumentów i zapotrzebowanie na produkty organiczne i certyfikowane, powstał sektor EcoFood. W tej dedykowanej strefie prezentowany jest szeroki wachlarz certyfikowanych i ekologicznych produktów, które są odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie konsumentów na żywność Clean Label oraz produkty „Free From”, takie jak bezglutenowe, bez laktozy czy bez cukru.
Sektor EcoFood to idealne miejsce dla producentów i dystrybutorów, którzy chcą wyróżnić się na rynku i spotkać z zainteresowanymi handlem i dystrybucją przedstawicielami branży.

Przeczytaj: jak wygląda etykieta żywności ekologicznej

Konkursy w trakcie targów WorldFood

Oprócz bogatej oferty artykułów spożywczych i napojów pochodzących z różnych zakątków globu, prezentacji nowości i innowacji, planowane są konferencje z udziałem czołowych postaci rynku, prezentacje kulinarnych umiejętności oraz „Konkurs o Złoty Medal” rozszerzony o nowe kategorie. Ponadto, istotnym punktem w programie będzie ekspozycja Pawilonów Narodowych oraz Pawilonów Regionalnych, stanowiących fascynującą podróż po kulinarnych specjałach i tradycjach kulinarnej sztuki Polski oraz różnych regionów świata, takich jak Korea, Turcja, Indie, Tajlandia, Sri Lanka, Tunezja, Włochy i Hiszpania.

Dla kogo targi WorldFood?

W targach biorą udział profesjonaliści związani z branżą spożywczą, w tym producenci, przetwórcy, dystrybutorzy, detaliści, dostawcy technologii i surowców, inwestorzy, przedstawiciele mediów, sektora HoReCa oraz eksperci i specjaliści. Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany rozwojem swojego biznesu na rynku krajowym czy chciałbyś rozpocząć lub rozwinąć eksport o nowe kierunki, to wydarzenie jest dla Ciebie. Organizatorzy zapraszają kupców nie tylko z Polski, ale i z wybranych kierunków zagranicznych, umożliwiając nawiązanie międzynarodowych relacji tu na miejscu, w Warszawie.

Rezerwacja trwa

WorldFood Poland to wydarzenie obowiązkowe na liście priorytetowych wydarzeń branżowych dla każdego przedsiębiorcy związanego z sektorem spożywczym. Zachęcamy do zapisania daty 16-18 kwietnia 2024 roku w kalendarzu i przygotowania się na to niepowtarzalne doświadczenia.

Rezerwacja stoisk trwa. Szczegółowe informacje dostępne na stronie www.worldfood.pl.
Biokurier jest parnerem medialnym wydarzenia.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.