Teraz czytasz...
Mamywsieci.pl wystartowały!
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Mamywsieci.pl wystartowały!

Avatar photo

Mamywsieci.pl to nowy portal, który trafił pod skrzydła Eko Media – wydawcy Biokuriera. Jak sama nazwa wskazuje, skierowany jest przede wszystkim do mam, ale nie zabraknie też praktycznych treści przydatnych młodym rodzinom.

Mamywsieci.pl w nowej odsłonie

Serwis przeszedł lifting i z początkiem roku prezentuje się w nowej, odświeżonej formule. Na portalu będą się pojawiać wywiady z ciekawymi ludźmi, rzetelnie napisane artykuły oraz newsy.

Portal mamywsieci.pl tworzymy dla Was. Sami jesteśmy rodzicami. Chcemy dla swoich dzieci jak najlepiej, więc dużo czytamy, inspirujemy się i szukamy ciekawych treści, które pozwolą nam zrozumieć dziecko i pomóc mu odkrywać świat.

Mamy nadzieję, że mamywsieci.pl staną się chętnie odwiedzanym miejscem w przestrzeni wirtualnej. Pomóżcie nam je tworzyć. Piszcie do nas na adres: redakcja@mamywsieci.pl. Przesyłajcie propozycje tematów i inspirujcie nas.

Przydatne informacje dla młodych (i nie tylko) mam

Od samego początku (2011 r.) serwis mamywsieci.pl był portalem informacyjnym (przede wszystkim dla mam z województwa kujawsko-pomorskiego, ale w nowej odsłonie portal zyska wymiar ogólnopolski).

Jako młoda wówczas mama szukałam informacji i opinii on-line innych mam na temat żłobka, klubu malucha, a także tego, gdzie można wyjść z małym dzieckiem. Znajdowałam wówczas bardzo mało takich informacji. Mamy “gromadziły” się gdzieś na forach ogólnopolskich serwisów parentingowych. I to był początek pomysłu: chciałam stworzyć coś dla mam, aby miały skąd czerpać informacje

– wspomina Justyna Szulczewska, założycielka portalu.

Na portalu powstała baza miejsc, do których warto pójść i baza wszelkich placówek oraz miejsc związanych z dziećmi i mamami. Znalazły się tam i przedszkola, i kluby malucha, i kluby mam itp.

Jednocześnie ukazywało się wiele artykułów dotyczących wychowania i  macierzyństwa, a także informacji o przeróżnych akcjach.

Często współpracowałyśmy z fundacjami, np. z fundacją “Rodzić po ludzku” czy fundacją “Dajemy Dzieciom Siłę”. Polecałyśmy publikacje dotyczące nowych trendów w  macierzyństwie, pisałyśmy o rodzicielstwie bliskości, o nauczaniu alternatywnym

– mówi Justyna Szulczewska.

Mamy w sieci, czyli społeczność mam

Największy sukces portalu to stworzenie społeczności mam, i to nie tylko wirtualnej. Mamy poznawały się w realu, na spacerach, na warsztatach, które jako portal początkowo też organizowałyśmy

– wskazuje Justyna Szulczewska.

Mamy ambicję, aby tę społeczność poszerzać i dostarczać ciekawych, angażujących treści. Z pewnością wiele czytelniczek portalu biokurier.pl znajdzie dla siebie mnóstwo ciekawych informacji także na mamywsieci.pl

– mówi Karol Przybylak, właściciel Eko Media.

Pozostańmy w kontakcie!

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.