Teraz czytasz...
Zamek wpuszczany do drzwi. Poznaj różne rodzaje tego typu zabezpieczenia
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Zamek wpuszczany do drzwi. Poznaj różne rodzaje tego typu zabezpieczenia

Zamek wpuszczony do drzwi to najczęściej stosowane zabezpieczenie wewnątrz. Tego rodzaju mechaniczne rozwiązanie występuje w różnych odsłonach, montuje się je w zależności od aspektów technicznych danego skrzydła, ale również od indywidualnych preferencji użytkowników. Zamek, którego funkcją jest zamykanie drzwi, może mieć również dodatkową funkcję antywłamaniową. Sprawdź innowacyjne możliwości dla jeszcze lepszego zabezpieczenia wnętrz.

Zamki magnetyczne wpuszczane do drzwi

Trzeba przyznać, że to właśnie zamek magnetyczny jest najbardziej nowatorski w swojej konstrukcji. Jest estetyczny, do tego nie posiada zapadki, blacha zaczepowa jest niewidoczna zarówno wtedy, kiedy drzwi są zamknięte, jak i wtedy, kiedy pozostają otwarte. Zamek wpuszczany do drzwi tego rodzaju jest najchętniej wybierany przez inwestorów, którzy aranżują swoje wnętrza w stylu nowoczesnym i stawiają na jakościowe, ale zawsze innowacyjne opcje w ramach komfortowego użytkowania.

Zamki przeciwpożarowe wpuszczane do drzwi

Zamki wpuszczane do drzwi sprawdzają się doskonale jako element zabezpieczający drzwi wejściowe, wewnętrzne oraz wyjście ewakuacyjne. Charakteryzują się najlepszą jakością, są wykonane z trwałego materiału, który jest całkowicie odporny na korozję i inne destrukcyjne czynniki. Co istotne, zamki przeciwpożarowe doskonale spełniają swoją funkcję, biorąc pod uwagę aspekty zabezpieczające przed włamaniem.

Zamki przemysłowe wpuszczane do drzwi

Od drzwi przemysłowych wymaga się specjalnych właściwości. Ten element jest intensywnie eksploatowany i stanowi jedną z najważniejszych funkcji zabezpieczających. Drzwi i wszystkie ich komponenty jak zamki wpuszczane do drzwi muszą być odporne na korozje i specyficzne warunki, w tym wysokie czy niskie temperatury i działanie wody.

Dlaczego warto zainwestować w zamek wpuszczany do drzwi?

Zamek wpuszczany do drzwi, dzięki innowacyjnej technologii jest najlepszym wyborem, aby móc cieszyć się jakościowym zabezpieczeniem. To właśnie taki system jest najbezpieczniejszy i najmniej narażony na usterki, ponieważ cały jego mechanizm znajduje się wewnątrz drzwi.

Należy wybierać zamki wpuszczane do drzwi z atestami, dopasowane do rodzaju drzwi. Świetnym wyborem będzie zamek z powłoką cynkową, z dodatkowymi zabezpieczeniami antywłamaniowymi.

Pamiętaj, że aby móc zamontować zamek wpuszczany do drzwi, skrzydło drzwiowe musi być odpowiedniej grubości. W przypadku tych cieńszych zaleca się montaż zamków nawierzchniowych, które jednak nie są tak estetyczne i trwałe jak te wewnątrz drzwi. Dobrze będzie, jeśli uwzględnisz wybór zamka już przy wyborze skrzydeł drzwi.  Dzięki temu nie popełnisz błędów inwestycyjnych i zyskasz gwarancję najlepszego użytkowania wejścia i wyjścia w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.