Teraz czytasz...
Kriolipoliza COOLTECH – nowoczesna metoda redukcji tkanki tłuszczowej
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Kriolipoliza COOLTECH – nowoczesna metoda redukcji tkanki tłuszczowej

Możliwość skorzystania z nowoczesnego sprzętu medycyny estetycznej, a do tego, jeśli jest on dostępny w jednym miejscu, mocno przemawia do klientów, gdy wybierają swój salon. Nie każdy salon jednak stać na to, aby zaopatrzyć się w szeroki wachlarz najnowocześniejszego wyposażenia w tego typu urządzenia. Dlatego coraz powszechne staje się wynajmowanie.

Właściciele salonów doceniają fakt, że wypożyczalnie zapewniają wysokiej jakości sprzęt kosmetyczny, oraz jego konserwację i przeglądy. Klienci cieszą się wygodą posiadania wszystkiego razem w jednym miejscu. Wysoka technologia sprzętu wypożyczanego z wynajemlasera.pl zwiększa efektywność zabiegów. Ten wzrost atrakcyjności prowadzi do większej konkurencji, większej funkcjonalności i wyższego prestiżu salonu. Dodatkowo wynajem urządzeń SPA i kosmetycznych podnosi ogólną atrakcyjność salonu.

Kriolipoliza COOLTECH

Kriolipoliza COOLTECH w medycynie estetycznej

Kriolipoliza COLTECH jest stosowana w medycynie od kilkudziesięciu lat. Od kilku lat stosowany jest również w medycynie estetycznej. Kriolipoliza stała się ostatnio popularną metodą odchudzania. Kriolipoliza powoduje apoptozę komórek tłuszczowych, która jest naturalnym mechanizmem organizmu do usuwania zużytych lub uszkodzonych komórek.

Kriolipoliza to proces naturalnego zabijania komórek tłuszczowych w niskich temperaturach, takich jak -8 do -10. Gdy niskie temperatury obniżają temperaturę tkanki tłuszczowej, organizm zaczyna usuwać komórki tłuszczowe przez wątrobę. Ten proces trwa około 8 tygodni od początku do końca. Właściwa ekspozycja ciała na działanie niskiej temperatury trwa około 60 minut.

Kriolipoliza Cooltech niszczy na stałę komórki tłuszczowe bez uszkadzania pobliskich narządów lub tkanek. Dzieje się tak dlatego, że kontrolowana i stabilna temperatura podczas zabiegu nie oddziałuje na inne komórki organizmu, tylko na tkankę tłuszczową.

Kriolipoliza COOLTECH

Badania kliniczne potwierdzają, że urządzenie Cooltech zapewnia najbezpieczniejsze i najdokładniejsze wyniki wśród dostępnych urządzeń. Kriolipoliza może radykalnie zmniejszyć obwód określonej partii ciała już po jednym zabiegu. Obejmuje to ramiona, brzuch, uda i talię.

Pacjenci decydujący się na zabieg kriolipolizy i oczekują natychmiastowych efektów. Nie powinni jednak oczekiwać rezultatów po zabiegu – redukcja tkanki tłuszczowej może trwać nawet do 3 miesięcy. Pacjenci zwykle widzą wyniki po 6 do 8 tygodniach; niektórzy mogą czekać do 12 tygodni na wyniki.

Kriolipoliza COOLTECH – wynajem do salonu

Firma Wynajemlasera.pl przed udostępnieniem swojego sprzętu do Twojego salony udziela informacji na temat każdego urządzenia, a także zapewnia szkolenia na miejscu dla wszystkich salonów kosmetycznych, które wypożyczają jej sprzęt. Szkolenie z wyspecjalizowanym zespołem pracowników z wynajemlasera.pl, którzy na miejscu przeprowadzą szkolenie z obsługi urządzeń do kriolipolizy pozwoli na precyzyjne wykonywanie zabiegów i maksymalny efekt.

Wraz z wynajmem sprzętu, salony mogą świadczyć wysokiej jakości usługi bez konieczności zatrudniania dodatkowego personelu lub kosztownych szkoleń. Dzięki urządzeniu do kriolipolizy CoolTech salony mogą skorzystać z tej oferty i świadczyć wysokiej jakości usługi bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Kriolipoliza COOLTECH

Korzystanie z wypożyczonego sprzętu umożliwia natychmiastowe poszerzenie swojej oferty salonu dla stałych i nowym klientom. Dodatkowo Wynajemlasera.pl prowadzi konsultacje i szkolenia z obsługi kriolipolizy CoolTech. Dzięki regularnym kontrolom przeprowadzanym przez właściciela sprzętu proces ten zapewnia utrzymanie najwyższej wydajności sprzętu.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.