Lokalni producenci – sklepy – restauracje. Dostawy pod drzwi w czasie koronawirusa

Badania dowodzą, że produkty ekologiczne zawierają więcej witamin i minerałów niż żywność konwencjonalna.

Ekosklepy

cały kraj

Bioking www.BioKing.com.pl

Drogeria Ekologiczna (żywność, art. drogeryjne) – https://drogeria-ekologiczna.pl

Jadłosfera www.jadlosfera.pl

Kuferek Smaku https://kuferek-smaku.sklep.pl

Lokalny Rolnik

 

lokalnie dowozy

Gdańsk

Radostowskie Rarytasy – www.facebook.com/radostowskierarytasy

Gospodarstwo Ekologiczne “Rumska Komitywa Wegetariańska”

Hajnówka

Piekarnia Żubrówka http://piekarniazubrowka.pl/

Lublin

Delikatesy Własnej Roboty

Łódź

Sklep Słoneczko24 https://sloneczko-sklep24.pl/

Tarnów

www.konfiturka.pl

Toruń

Dary Regiony https://www.facebook.com/EkoSklepDaryRegionu

Śrem

Aleja diet – https://alejadiet.pl/

Warszawa

Ekologika – http://www.eko-logika.org/

Gekon – https://www.facebook.com/gekonsklep/

Jasłostacja Bielany – https://www.facebook.com/jadlostacja.bielany

Pora na Pola

https://sklep.biooliwa.pl (oliwa,przyprawy,octy,płatki soli,kwiaty soli)

kujawsko – pomorskie

EkoPaka

pomorskie

EkoPaka

Producenci (Eko i lokalni)

cały kraj (np. kurierem)

Augustowskie Smaki Natury (nabiał) https://www.facebook.com/czerwonapolska/

Bogdan Chara – gospodarstwo ekologiczne https://www.facebook.com/bogdan.chara

Chleb Hruby i sery z Grzybowa – Chleb Hruby i sery z Grzybowa

Kaszubska Koza (sery i nabiał kozi) – https://www.facebook.com/GospodarstwoKaszubskaKoza/

Klareko (ekologiczne środki czystości)

Nowakowski Tradycja (piekarnia, także pieczywo bezglutenowe) https://piekarnia-nt.pl/sklep

Piekarnia KIEŁTYKA (pieczywo, także bezglutenowe) http://piekarniakieltyka.pl/

Piekarnia Instytut Sadkiewicza (pieczywo) https://instytut-sadkiewicza.pl/sklep

Klareko (art.drogeryjne) – www.klareko.com

Paczka od rolnika – www.paczkaodrolnika.pl

Sery Kozie Maziejukowie – www.serykozie.pl

Sery Kozie Malinowy Chruśniak – http://serykozie.sklep.pl/

Sery Łomnickie https://serylomnickie.pl/

Zakwasownia (kiszonki, garmażerka wegeriańska) 100% EKO – www.zakwasownia.pl

lokalnie dowozy

Augustów

Augustowskie Smaki Natury (nabiał) https://www.facebook.com/czerwonapolska/

Bydgoszcz

Na Rogu (nabiał) – https://www.facebook.com/manufakturanarogu/

Rolmięs (wędliny) – Autostragan, 691513133 https://www.facebook.com/autostragan1/)

Wystawcy Frymarku – https://www.facebook.com/frymarkbydgoski/

Gdańsk

Lokalnie Kooperatywa Spożywcza Radunica https://www.facebook.com/lokalnieradunica/

Kraków

JEdynie (warzywa, owoce) – https://www.facebook.com/JEdynie/

Rawnest (ekologiczne soki) – www.rawnest.pl

Targ Pietruszkowy, Paczka Pietruszkowa https://targpietruszkowy.pl/

Lublin

Jarmark Lubelski – wystawcy

Gospodarstwo Mleczne Pod Kasztanem https://www.facebook.com/gospodarstwomlecznepodkasztanem

Poznań

Rolmięs (wędliny) – Autostragan, 691513133 https://www.facebook.com/autostragan1/)

Warszawa

Balsamore https://www.facebook.com/balsamore

 

Restauracje

Lublin

Giuseppe https://giuseppe.pl/