FORMULARZ PREFERENCJI TEMATYCZNYCH
dla osób zapisanych na listę subskrypcyjną Biokurier.pl

Przy pomocy poniższego formularza osoby zapisane na naszą listę subskrypcyjną mogą dokonać wyboru konkretnych obszarów ich zainteresowań. Dzięki temu, możemy indywidualizować wiadomości mailowe, które od czasu do czasu wysyłamy do naszych odbiorców. Jeśli więc chcesz dostawać wiadomości lepiej dopasowane do tego, co Cię interesuje,  prześlij nam Twoje preferencje. Dziękujemy!
* pola obowiązkowe oznaczono znakiem gwiazdki

    Twoje obszary zainteresowań*:
    zaznacz tematykę, która Cię interesuje i o której chciał(a)byś czytać w przesyłanych przez nas od czasu do czasu wiadomościach (należy wybrać co najmniej jeden obszar zainteresowań)
    żywność ekologiczna i rynek biozdrowy styl życia, zdrowe odżywianieprzepisy kulinarneogrodnictwo i porady ogrodniczeaktywność fizyczna i turystykapromocje i nowości w ofercie Wydawnictwa Gaj i Biokurieraoferty specjalne od naszych partnerów

    Twój adres e-mail znajduje się w naszej bazie, ponieważ wyraziłeś/aś zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingu produktów i usług świadczonych przez EKO MEDIA. Więcej informacji na temat tego w jaki sposób przetwarzamy i zabezpieczamy dane osobowe znaleźć można tutaj: Podstawowe informacje w zakresie przetwarzania danych osobowych.