Zielona Góra. Targi Dobrego Jedzenia po raz pierwszy!

Pierwsza edycja Ogólnopolskich Targów Dobrego Jedzenia odbędzie się w czerwcu w Zielonej Górze. Oprócz wystawców polskich zaprezentują się także firmy z Brandenburgii.

W dniach 7-8 czerwca 2014 roku odbędzie się w Zielonej Górze I edycja Ogólnopolskich Targów Dobrego Jedzenia. Targi są skierowane głównie do małych i średnich, lokalnych producentów jedzenia w całej Polsce, którzy stosują tradycyjne i ekologiczne metody produkcji swoich wyrobów. Oprócz wystawców polskich zaprezentują się także firmy z Brandenburgii. Podstawowy cel targów to zapoznanie mieszkańców Zielonej Góry i regionu lubuskiego z trendami w tej branży oraz pobudzenie świadomości jak ważne jest zdrowe odżywianie w odniesieniu do cywilizacyjnych chorób XXI wieku. Podczas imprezy przewidujemy wykłady, warsztaty i pokazy prowadzone przez uznane polskie autorytety kulinarne – zapowiada Janusz Klimenko, organizator wydarzenia.

Na zgłoszenia producentów organizatorzy czekają do 28 maja 2014. – Oferujemy nowoczesne stoiska o powierzchni 6 m kw każde. Będzie ich 50 – decyduje kolejność zgłoszeń. Szacujemy, że imprezę odwiedzi ponad 5000 osób – szacuje Janusz Klimenko.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia pod numerami telefonów 601 758665, 606 626 802 lub e-mail biuro@targidobregojedzenia.pl

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Impreza będzie wsparta honorowym patronatem Marszałka Województwa Lubuskiego, i Prezydenta Miasta Zielona Góra oraz burmistrzów przygranicznych miast, Gubina i Guben. Patronat medialny nad Targami Dobrego Jedzienia objął Biokurier.

Brak postów do wyświetlenia