Teraz czytasz...
Zakopane. Europejskie Targi Produktów Regionalnych w sierpniu po raz 7.
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Zakopane. Europejskie Targi Produktów Regionalnych w sierpniu po raz 7.

Jak co roku w sierpniu na zakopiańskiej Dolnej Równi Krupowej swoje produkty zaprezentują m.in producenci żywności regionalnej i twórcy ludowi z kraju oraz z zagranicy.

Przed nami siódma edycja Europejskich Targów Produktów Regionalnych. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z ludowymi tradycjami Europy. W czasie Targów Zakopane zamienia się w europejską stolicę produktów tradycyjnych. W ubiegłym roku w Targach wzięli udział producenci z zagranicy (Węgier, Włoch, Rumunii, Francji, Litwy, Słowacji, Bułgarii, Chorwacji, Ukrainy i Portugalii) i z Polski.

Odbędą się koncerty muzyki rozrywkowej, muzyki góralskiej i warsztaty oraz prezentacje wyrobów rękodzielniczych, pokazy kulinarne renomowanych mistrzów kuchni i degustacje.

Nie zabraknie także konkursów. – Zaciekawimy Państwa Festiwalem Oscypka i Serów Wszelakich oraz Konkursem na Najlepszy Produkt Spożywczy Targów – zapowiadają organizatorzy.

co: VII Europejskie Targi Produktów Regionalnych

Zobacz także

targi ekotrendy

gdzie: Zakopana, Dolna Rówń Krupowa

kiedy: 11-15 sierpnia 2016

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.