Teraz czytasz...
Za nami wirtualne Targi WorldFood Poland 2021
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Za nami wirtualne Targi WorldFood Poland 2021

Agnieszka Gotówka

Targi WorldFood Poland w tym roku z powodu pandemii odbyły się wirtualnie, a mimo to zainteresowanie wydarzeniem było bardzo duże. Wzięło  nim udział 160 wystawców z 22 krajów oraz 2 166 zalogowanych użytkowników reprezentujących głównie handel hurtowy i detaliczny, produkcję spożywczą oraz gastronomię.

Koronawirus zamieszał mocno w niemal każdym aspekcie naszego życia. Ograniczył funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw. Na szczęście organizatorzy targów znaleźli sposób na to, by można było nawiązywać biznesowe kontakty i wymieniać się doświadczeniami.

W strefie EXPO organizatory WorldFood Poland  2021 umieścili wirtualne stoiska oraz profile wystawców.

Za pomocą platformy w ciągu 3 dni wysłane zostały 13 734 wiadomości tekstowe. Nawiązano też 2 547 tys. połączeń  audio oraz 1 836 połączeń audiowizualnych. Dużą popularnością cieszyły się spotkania video.

Debata inaugurująca z udziałem Ministra Rolnictwa

W konferencjach i debatach wzięli udział przedstawiciele rządu i instytucji, eksperci, przedsiębiorcy oraz reprezentanci mediów.

W czasie spotkań debatowano m.in. o wpływie pandemii COVID-19 na międzynarodowy handel w obszarze rolno-spożywczym oraz trendach kształtujących przyszłość branży spożywczej. Rozmawiano o suplementach diety i żywności funkcjonalnej oraz rynku żywności organicznej w Polsce i na świecie.

Targi WorldFood Poland 2022. Kiedy się odbędą?

Targowa platforma będzie dostępna dla wszystkich zalogowanych użytkowników do 30 kwietnia. Jeszcze przez dwa dni można przeglądać wirtualne stoiska, profile wystawców i ich produkty oraz nawiązywać bezpośrednie kontakty poprzez funkcje czatu. Dostępne są również nagrania z konferencji.

Platforma dostępna jest pod adresem: https://virtualexpo.worldfood.pl/

Czas pandemii spowodował wiele zmian i zmobilizował zarówno nas jako organizatorów, jak i przedsiębiorców, do poszukiwania alternatywnych rozwiązań i sposobów na kontakty biznesowe. Mam nadzieję, że kolejna edycja odbędzie się już stacjonarnie, wśród smaków i zapachów z całego świata . Do zobaczenia w następnej edycji WorldFood Poland w dniach 5-7 kwietnia 2022!”

– zaprasza Agnieszka Szpaderska, dyrektor targów WorldFood Poland.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.