https://biokurier.pl/less-waste/odwazysz-sie-byc-zero-waste/
Teraz czytasz...
Wege Festiwal w Lublinie już w ten weekend
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Wege Festiwal w Lublinie już w ten weekend

https://biokurier.pl/less-waste/odwazysz-sie-byc-zero-waste/https://biokurier.pl/less-waste/odwazysz-sie-byc-zero-waste/

22-23 czerwca w Lublinie odbędzie się Wege Festiwal. Impreza jest świetną okazją do poznania smaków wegańskiej i wegetariańskiej kuchni różnych zakątków świata. 

Roślinna kuchnia zaproponuje podróż po smakach całego świata. Pojawi się kuchnia indyjska, gruzińska, meksykańska, koreańska, a także wietnamska!

Na miejscu spróbujecie takich dań jak kolorowe hot dogi w chrupiących bułkach z warzywnymi dodatkami, chińskie pierożki z przeróżnymi farszami, chlebki gruzińskie, koreańskie gołąbki z kimchi, wegańskie burgery.

Na deser zaproponujemy czekoladowe brownie z fasoli, wegańskie kremowe serniki, tureckie tradycyjne, orzechowe baklawy oraz wegańskie lody.

Wege Festiwal to nie tylko dobre smaki

Strefa gastronomiczna to nie wszystko co spotkacie na miejscu. Osoby pasjonujące się hand madem, makijażem oraz kosmetykami będą miały okazję znaleźć coś dla siebie!

Szeroka oferta sprawi, że będzie to miejsce, gdzie można spędzić dzień, zapoznając się z produktami, które udowodnią, że bycie wege to nie tylko zmiany w sposobie żywienia.

Co? Gdzie? Kiedy?

Co? Wege Festiwal Lublin 
Gdzie? Klub Radość
Kiedy? 22-23 czerwca 2019 r. (sobota: 12:00 – 20:00, niedziela 12:00 – 18:00).

Wstęp wolny.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.