Teraz czytasz...
Wege Festiwal podczas dni Wilanowa już w ten weekend
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Wege Festiwal podczas dni Wilanowa już w ten weekend

Wegańsko-wegetariańskie targi kulinarne odbędą się 7-8 września 2019 r. w podwarszawskim Wilanowie. Organizatorzy zapewniają, że atrakcji dla odwiedzających nie zabraknie. 

Wege Festwial organizowany jest w największych miastach Polski, m.in. w Warszawie, Lublinie, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu. Imprezy zawsze cieszą się ogromną frekwencją i zainteresowaniem odwiedzających. Tym razem Wege Festiwal podjął współpracę z urzędem dzielnicy Wilanów.

https://biokurier.pl/jedzenie/zdrowie-jedzenie/czy-weganizm-wyjdzie-nam-na-zdrowie/

Wege Festiwal uczy i dobrze smakuje

Imprezy są organizowane w celu uświadamiania o wegańskiej i wegetariańskiej diecie. W czasie ich trwania promuje się też lokalnych producentów i restauracje. Odwiedzający mogą poznać też kosmetyki naturalne.

Zawitają u nas wystawcy z szeroką gamą wege produktów: z wytrawnymi daniami kuchni różnych zakątków świata, wyśmienitymi słodkościami, produktami ekologicznymi, ciepłymi i zimnymi napojami, wege kosmetykami i dodatkami

zapewniają organizatorzy.

Impreza odbędzie się w przestrzeni biznesowej Royal Wilanów przy ul. Klimczaka 1. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.