Teraz czytasz...
Wege Festiwal już w ten weekend w Łodzi
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
Bio Kurier

Wege Festiwal już w ten weekend w Łodzi

Agnieszka Gotówka

26 i 27 stycznia 2019 r. przy ul. Piotrkowskiej 217 odbędzie się Wege Festiwal. Wydarzenie będzie okazją do poznania roślinnej kuchni z różnych zakątków świata. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

To pierwsza edycja Wege Festiwalu w tym roku. Można przypuszczać, że podobnie jak w ubiegłych latach, i tym razem zwiedzający nie zawiodą. Czekać na nich będzie mnóstwo atrakcji.

Na Wege Festiwalu nie może zabraknąć międzynarodowej kuchni roślinnej. Spróbować będzie można m.in. smaków wietnamskich, indyjskich, koreańskich i meksykańskich. Nie zabraknie też słodkości. Udział w wydarzeniu zapowiedziała pierwsza w Polsce roślinna cukiernia Zielony Talerz, która oprócz ciast, serwuje również wegańskie lody. Mocno czekoladowe brownie zaserwuje Kuro Neko Brownie, a tureckie, mocno orzechowe bakalawy – Ottomańska Pokusa. A to tylko trzy z propozycji!

Wege Festiwal z naturalnymi kosmetykami

Na Wege Festiwalu stoiska mieć będą nie tylko przedstawiciele wegetariańskich i wegańskich restauracji i cukierni, ale też producenci kosmetyków naturalnych. Kupić będzie można również książki o tematyce wege, produkty dla dzieci, ubrania i dodatki bez dodatku skóry oraz przetwory, przyprawy i produkty pakowane.

Wege Festiwal trwać będzie dwa dni. Rozpocznie się w południe. W sobotę potrwa do 20.00, w niedzielę – do 18.00. Wstęp jest bezpłatny.

https://biokurier.pl/relaks/weganska-kuchnia-polska-edyty-stepczynskiej-zamienniki-miesa-w-praktyce/

Wege Festiwal również w Poznaniu

W najbliższym czasie Wege Festiwal odbędzie się również w Poznaniu. Imprezę, podczas których przygotowanych zostanie 100 stoisk z kuchnią wegańską i wegetariańską, zaplanowano na 9-10 lutego 2019 r. Organizatorzy zapraszają zwiedzających do Hali Arena (ul. Wyspiańskiego 33).

Zobacz także

czekoladki

Wege Festiwal w pigułce

Co? Wege Festiwal Łódź,
Gdzie? Piotrkowska 217,
Kiedy? 26 i 27 stycznia 2019 r.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął Biokurier.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.