Teraz czytasz...
Wege Bazar w Warszawie już 7 lipca
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Wege Bazar w Warszawie już 7 lipca

W pierwszą niedzielę lipca na Polach Mokotowskich odbędzie się Wege Bazar. Organizatorzy zapraszają na podróż po roślinnych smakach całego świata. Wstęp bezpłatny.

Odwiedzający będą mogli skosztować dań kuchni gruzińskiej, koreańskiej, wietnamskiej oraz wielu innych krajów. Serwowane będą kolorowe hot dogi w chrupiących bułkach z warzywnymi dodatkami, chińskie pierożki z przeróżnymi farszami, przepyszne falafele, chlebki gruzińskie, koreańskie gołąbki z kimchi czy wegańskie burgery. Na deser zjeść będzie można czekoladowe brownie, wegańskie kremowe serniki, tureckie tradycyjne, orzechowe baklawy oraz wegańskie lody.

Czy weganizm wyjdzie nam na zdrowie?

Wege Bazar nie tylko smaczny

Organizatory zapewniają, że przygotowali całe mnóstwo atrakcji. Na gości czekać będą nie tylko smaczne dania, ale też stoiska z naturalnymi kosmetykami oraz akcesoriami ekologicznymi.

Szeroka oferta sprawi, że Wege Bazar będzie miejscem, gdzie można spędzić dzień zapoznając się z produktami, które udowodnią, że bycie wege to nie tylko zmiany w sposobie żywienia.

Impreza jest organizowana w celu uświadamiania o wegańskiej diecie w celu promowania lokalnych producentów, restauracji, a także promowania kosmetyków naturalnych, dbania o zdrowie i dobre samopoczucie.

Edyta Stępczyńska o mięsnych zamiennikach w wegańskiej diecie [wywiad]

Co? Gdzie? Kiedy?

Co? Wege Bazar #LATO
Gdzie? Iskra Pole Mokotowskie, Warszawa
Kiedy? 07.07.2019 r. (niedziela), 12:00 – 19:00

Na podstawie informacji prasowej opracowała Agnieszka Gotówka.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.