Teraz czytasz...
W ostatni weekend marca Ekocuda zawładną Warszawą
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

W ostatni weekend marca Ekocuda zawładną Warszawą

Ponad 170 producentów i dystrybutorów kosmetyków naturalnych z Polski i z zagranicy, wykłady, a także warsztaty – to wszystko już 30-31 marca br. podczas 6. edycji pierwszych i największych w Polsce targów Ekocuda. Nowością warszawskiej edycji będzie panel dyskusyjny pt. ”Dbaj o siebie naturalnie” z udziałem Arety Szpury, Elżbiety Lange, Agnieszki Niedziałek, Katarzyny Konopy oraz Magdaleny Bębenek.

Integracja miłośników kosmetyków naturalnych, szereg działań edukacyjnych – to misja organizatorów targów, którą z sukcesem realizują od 2016 roku. Wiosenna edycja odbędzie się w Centrum Praskim Koneser.

Przygotowania do wiosny trwają. To także najlepszy moment, by zadbać o swoją skórę przed pierwszymi cieplejszymi promieniami słońca. Szeroka gama produktów zaprezentowanych podczas targów z pewnością każdemu pozwoli wybrać kosmetyki dostosowane do indywidualnych potrzeb, a także otrzymać garść praktycznej wiedzy, jak z nich korzystać. Ekocuda ocieplają relacje na linii klient-producent, dają przestrzeń do rozmów uczestników z producentami produktów inspirowanych naturą, a także możliwość podzielenia się z nimi wrażeniami z używania ich kosmetyków. Takie spotkania są niezwykle potrzebne, aby rynek ekokosmetyków mógł stale się rozwijać i wprowadzać produkty na miarę oczekiwań swoich klientów.

Ekocuda dla każdego

Każda edycja to spora dawka adrenaliny i stresu. Słuchamy uczestników i wystawców. Staramy się przygotować dla nich przestrzeń, gdzie będą mogli spędzić weekend obfitujący w nowe odkrycia kosmetyczne, bezcenną wiedzę, a także wartościowe relacje, także biznesowe. Otrzymuję coraz więcej informacji o tym, iż targi stają się obowiązkowym wydarzeniem dla osób interesujących się branżą eko. To tu prezentowane są nowości, a podczas wykładów czy warsztatów przekazywane są tajniki m.in. na temat właściwej pielęgnacji skóry. Bardzo mnie to cieszy, ponieważ właśnie na integracji tej społeczności mi zależy

– mówi Zuzanna Mierzejewska, właścicielka marki Ekocuda i organizatorka targów.

https://biokurier.pl/kosmetyki/zuzanna-mierzejewska-ekocuda-caly-czas-sie-rozwijaja-wywiad/

W jesiennej 5. edycji Ekocudów, wzięło udział prawie 20 000 uczestników. Wiosenna odsłona może pobić ten rekord. Nic dziwnego, ponieważ powodów do przybycia jest wiele. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Stali bywalcy będą mogli poznać debiutujące marki, a osoby, które po raz pierwszy odwiedzą targi i z pewnością odkryją swoje „ekocuda”.

Targi kosmetyków naturalnych to wydarzenie polecane wszystkim, którzy pragną dbać o swoją skórę i pielęgnować ją w odpowiedzialny sposób.

https://biokurier.pl/kosmetyki/ekocuda-w-gdansku-dzialo-sie-recenzja/

Sponsorem targów w Warszawie jest Annabelle Minerals – ceniona polska marka kosmetyków mineralnych.

Ekocuda odbywają się w trzech miastach w Polsce: w Warszawie, Poznaniu i Gdańsku. Jesienią, do miast, które już znają i czekają na kolejne spotkanie, dołączy kolejne. Będzie do 4 punkt na mapie Ekocudów.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.