Teraz czytasz...
Częstochowa. Konferencja o „śmieciowej żywności”
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Częstochowa. Konferencja o „śmieciowej żywności”

 

O produktach spożywczych wprowadzających toksyny do ludzkiego organizmu i o tym, że pożywienie może być także lekarstwem – będzie mowa na konferencji, jaka odbędzie się 15 grudnia w Częstochowie.

Referaty wygłoszą m.in. Jolanta Miklar, farmaceutka i dietetyczka, publicystka kwartalnika „Porady na zdrowie” – o znaczeniu żywności dla zdrowia, dr Zygmunt Hortmanowicz, lekarz i ekolog  – o znaczeniu rolnictwa ekologicznego, dr Zygmunt Fura z Polskiego Klubu Ekologicznego o napojach energetyzujących, prof. dr Mieczysław Pasowicz, kardiolog z Instytutu Medycyny Innowacyjnej w Krakowie – o wpływie odżywiania na choroby cywilizacyjne. Będzie także o zasadach żywienia według św. Hildegardy z Bingen, o poście Daniela, diecie dr Ewy Dąbrowskiej oraz harmonii w życiu duchowym.

Konferencja zatytułowana „Śmieciowa żywność – niebezpieczne związki” rozpocznie się we wtorek, 15 grudnia o godz. 18.00 w sali konferencyjnej Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie przy ul. Jagiellońskiej 67.

Wstęp wolny.

(KK)

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.