Teraz czytasz...
Targi Biofach 2017. Blisko 50 000 odwiedzających z 130 krajów odwiedzi Norymbergę
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Targi Biofach 2017. Blisko 50 000 odwiedzających z 130 krajów odwiedzi Norymbergę

W dniach 15-18 lutego 2017 niemiecka Norymberga stanie się centrum ekologicznego świata. Na 8 halach prezentowana będzie żywność ekologiczna i kosmetyki naturalne z całego świata. 

Podczas Targów BioFach, wydarzenia biznesowe wzbogacone są o bardzo rozbudowaną część kongresową (główne tematy nadchodzącej edycji to: różnorodność i odpowiedzialność. Eksperci będą także zastanawiać się jak rolnictwo ekologiczne może stać się odpowiedzią na kryzys klimatyczny, problem globalnego głodu a także problemy z kończącymi się zasobami surowców).

Wstęp na targi mają tylko profesjonaliści. Wśród 2600 wystawców nie zabraknie reprezentantów Polski. Targi BioFach zajmują powierzchnię 81000 m2 – specjalne strefy poświęcone są nowościom, żywności wegetariańskiej i wegańskiej a także ekologicznemu winu i oliwie.

To największe światowe wydarzenie w branży zywności ekologicznej oraz kosmetyków naturalnych, dla których organizowane są partnerskie targi Vivaness odbywające się równolegle z BioFachem.

W najbliższych tygodniach na stronach Biokuriera znajdziecie więcej informacji na temat programu tegorocznej edycji. Zachęcamy też do lektury relacji z ubiegłorocznego BioFachu: Jak było na BioFach 2016?

co: Targi BioFach i Vivaness

Zobacz także

złote medale natura food

gdzie: Norymberga (Niemcy)

kiedy: 15-18 lutego 2017

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.