Teraz czytasz...
Targi Art of Healing – zadbaj o siebie holistycznie
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Targi Art of Healing – zadbaj o siebie holistycznie

Dwa dni (12-13 października) trwać będą Targi Art of Healing – nowe i unikatowe wydarzenie na mapie Polski, które ogniskuje różne tematy ze wspólnym mianownikiem zdrowego i świadomego życia. 

Celem Art of Healing jest przedstawienie pełnego spektrum rozwiązań dla przywrócenia utrzymywania równowagi ciała i umysłu. Wydarzenie ma niepowtarzalną formułę łączącą targi z wykładami i warsztatami zawieszonymi w lekkiej, ciepłej formule jesiennego festiwalu. Organizatorzy spodziewają się kilku tysięcy odwiedzających.

Unikatowa koncepcja łączy kilka form. Wśród nich na uwagę zasługują targi z ponad 100 wystawcami z naturalnymi i ekologicznymi kosmetykami, żywnością, odzieżą, suplementami, ziołami, urządzeniami medycyny XXI wieku, wydawnictwami i czasopismami dotyczącymi zdrowia, rozwoju, świadomości i psychologii.

Targi Art of Healing – co w programie?

W części targowej znajdzie się strefa healing: konsultacji i zabiegów, w której poznać będzie można działanie wielu urządzeń terapeutycznych na własnej skórze. Będzie również możliwość porozmawiania ze specjalistami medycyny chińskiej, zielarzami czy psychodietetykami.

Przestrzeń targowa to także strefa relaksu, zachęcająca do siebie zapachami zdrowego jedzenia i aromatycznej kawy. Można tu wypocząć w wygodnych pufach, a wieczorem posłuchać klimatycznego koncertu.

Część konferencyjna i warsztatowa to ponad 30 godzin wykładów i warsztatów z mentorami, terapeutami, naturopatami o ogólnopolskiej sławie. Tematami są m.in. zdrowie, odżywienie, psychologia, pogłębianie świadomości, enteogeny, zero waste, joga, medytacja. Wystąpią m.in.: dr n.med. Ewa Dąbrowska, dr n.med. Marzanna Radziszewska-Konopka, Karolina i Maciej Szaciłło, Maciej Lorenc, dr Tadeusz Błaszczyk, dr Dorota Ackermann-Szulgit czy Katarzyna Błażejewska – Stuhr.

Co? Gdzie? Kiedy?

Impreza odbędzie się w dniach 12-13 października 2019 r. w Centrum Praskim Koneser w Warszawie (ul. Plac Konesera 2, 03-736).

Więcej informacji na stronie internetowej wydarzenia.

Materiał opracowano na podstawie informacji prasowych.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.