Teraz czytasz...
Ruszają warsztaty Kulinarne Prawo Jazdy Wege Edition
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Ruszają warsztaty Kulinarne Prawo Jazdy Wege Edition

Kulinarne Prawo Jazdy Wege Edition to cykl szkoleń z zakresu kuchni roślinnej bez nabiału i mięsa, za to z dużą ilością warzyw. Celem projektu jest edukacja z zakresu zdrowej i zbilansowanej diety roślinnej oraz promocja dobrego jedzenia.

18 kwietnia br. w Food Lab Studio zostało zorganizowane roślinne śniadanie, które było zapowiedzią cyklu warsztatów Kulinarne Prawo Jazdy Wege Edition. Spotkanie organizatorzy rozpoczęli od dyskusji merytorycznej o przyszłości jedzenia, o tym jak dobrze jeść z poszanowaniem dla zdrowia i naszej planety. Udzielili odpowiedzi na pytanie, czy dieta wegańska może byś zbilansowana, zdrowa i do tego smaczna. W dyskusji wzięli udział prowadzący warsztaty: Grzegorz Łapanowski, dietetyk Katarzyna Pieczyńska, Dominika Wójciak, Malka Kafka, Piotr Ważyński, Zuza Rzymanek, Ervegan oraz przedstawiciele Bio Planet.

Zespół Food Lab Studio zadbał o pyszne, wiosenne menu i warzywa od zaprzyjaźnionych lokalnych dostawców.

Kulinarne Prawo Jazdy: inspirujące spotkania i smaczna kuchnia

Podczas spotkania organizatorzy zainicjowali temat warsztatów kulinarnych, które maja w zamyśle przeprowadzić: Kulinarne Prawo Jazdy Wege Edition. Na warsztatach można zobaczyć, jak gotować pysznie, zdrowo i sezonowo. Podczas spotkań zostaną obalone mity na temat diety roślinnej. Warsztaty to również okazja do poznania technik kulinarnych obróbki warzyw.

Pierwsze warsztaty odbędą się 14 maja o godz 18:00 w Food Lab Studio przy ul. Racjonalizacji 5.

Cena pojedynczego warsztatu: 255 zł.
Cena całego cyklu 6 warsztatów: 1399 zł.

Więcej informacji o wydarzeniu i poszczególnych warsztatach na Facebook’u i na stronie organizatora.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.