Teraz czytasz...
Prelekcja Colina Campbella i I Poznańskie Dni Zdrowia w ostatni weekend maja
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Prelekcja Colina Campbella i I Poznańskie Dni Zdrowia w ostatni weekend maja

 

Największe dokonanie Colina Campbella, czylu „Projekt chiński” jest najbardziej obszernym opracowaniem na temat zdrowia i żywienia jakie dotychczas zostało przeprowadzone, prezentującym wpływ i rolę odżywiania na zdrowie.

28.05.2016 r. w Sali Ziemi na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się całodzienne seminariumwybitnego profesora z Uniwersytetu Cornell (USA) – Colina Thomasa Campbella, który od ponad 40 lat jest liderem badań na żywnością. Jest on współautorem światowego bestsellera „The China Study” („Nowoczesne zasady odżywiania”) oraz autorem ponad 300 publikacji z zakresu zdrowia i odżywiania.

Był członkiem wielu komisji eksperckich tworzących politykę dotyczącą zdrowia i żywienia w USA. Oprócz tego zaprezentował swoje pomysły w kilku filmach dokumentalnych (m.in. Widelce zamiast noży). Jest on również założycielem Centrum Badań nad Żywieniem.

To pierwszy i jedyny w Polsce występ Profesora, a poznańskie seminarium jest częścią Europejskiego Tournee Profesora.

Całe seminarium będzie tłumaczone na j.polski, będzie również możliwość zadawania pytań i dyskusji.

Ponadto wydarzeniu temu towarzyszyć będzie I edycja Poznańskich Dni Zdrowia – podczas których będzie można porozmawiać z ekspertami z obszaru naturalnej medycyny i zdrowia oraz poznać najnowsze trendy w dziedzinie zdrowia i zdrowego stylu życia, ekologii, suplementacji oraz naturalnej medycyny, zaprezentowane zostaną też firmy produkujące zdrowe i ekologiczne produkty.

Więcej informacji na temat Profesora, jego twórczości a także biletów na stronie
www.drcampbellpoland.com

Wydarzenie na Facebooku
https://www.facebook.com/events/1324333587582888/

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.