Teraz czytasz...
Pełną parą ruszyła sprzedaż stoisk na Targi NATURA FOOD i beECO 2017
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Pełną parą ruszyła sprzedaż stoisk na Targi NATURA FOOD i beECO 2017

Pełną parą ruszyła sprzedaż stoisk na Targi NATURA FOOD i beECO 2017. Jeśli zależy Ci na ATRAKCYJNYM stoisku, nie czekaj do ostatniej chwili! 

Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD oraz Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO jak zawsze w październiku (13-15) w Łodzi. To wiodące wydarzenie branży żywności ekologicznej, naturalnej i bioproduktów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Targi NATURA FOOD i beECO są doskonałą okazją do zaprezentowania oferty oraz obserwacji pojawiających się na rynku trendów i nowości, a także do nawiązania szerokich kontaktów biznesowych. W 2016 roku organizatorzy gościli blisko 370 wystawców oraz 12 tys. zwiedzających, a wśród nich m.in.: osoby związane z branżą ekologiczną (właściciele sklepów, zielarni, drogerii, aptek, restauracji, SPA, menadżerowie odpowiedzialni za zakupy w sieciach handlowych) oraz miłośnicy bioproduktów i ekologicznego stylu życia.

Firmy zainteresowane udziałem w targach w roli wystawców zachęcamy do wzięcia udziału w dziesiątej edycji konkursu Złoty Medal NATURA FOOD 2017 oraz w nowym konkursie Złoty Medal beECO 2017.

NATURA FOOD i beECO to nie tylko wystawa, to również najważniejsze wydarzenia dedykowane branży, czyli: Akademia Biokuriera (szkolenia przygotowane przez redakcję Biokuriera), BIObiznes Forum, Forum EKObranży, Forum Alergii oraz II Ogólnopolskie Spotkanie Blogerów Kulinarnych.

Zainteresowanych udziałem zapraszamy do kontaktu. Oferta udziału i cennik przesyłany jest na indywidualne zamówienie.

Szczegółowe informacje: www.naturafood.pl, www.beeco.com.pl

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.