Natura Food 2014. Do 30 czerwca promocyjne ceny stoisk

Przygotowania do VII Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Regionalnej NATURA FOOD oraz III Targów Ekologicznego Stylu Życia beECO są w toku, nabór wystawców trwa, a do 30 czerwca jest szansa na skorzystanie z promocyjnych cen za wynajem powierzchni wystawienniczej.

Targi Natura Food 2014 zaplanowano na 3-5 października 2014.

Jak informuje Agata Sczepaniak z Międzynarodowych Targów Łódzkich: -Udział potwierdziło już wiele dotychczasowych firm, a wśród nich: Bio Planet, Owocowy Dom, Nomak, Eko-Wital, Cinna Produkty Zdrowia, Blik FX, Probio, Sylveco.

Podczas tegorocznej edycji targów pojawią się też nowi producenci i dystrybutorzy, którzy do tej pory nie prezentowali się na NATURA FOOD  i beECO lub dopiero uzyskali certyfikaty ekologiczne m.in. Detoks Light/42stopnie, Hanoju Polska, La Selva, Maybe Organic, AFP.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

– Zainteresowanie udziałem w imprezie jest duże i już dziś można powiedzieć, że liczba firm prezentujących się w tym roku na targach w Łodzi w dniach 3-5 października, będzie większa niż w roku ubiegłym – mówi Agata Szczepaniak.

Do udziału zgłosiło się również już kilka z 16 regionów Polski, na stoiskach których swoją ofertę przedstawię producenci wysokiej jakości w tym bioproduktów.

Obejrzyj film promujący Targi Natura Food na YouTube

Salon Ekologiczny „Grow your own – wyhoduj sobie sam”

Nowością tegorocznej edycji targów będzie Salon Ekologiczny „Grow your own – wyhoduj sobie sam”. W tej przestrzeni prezentować się będą producenci, którzy mają w swojej ofercie wszystko to, co jest potrzebne do uprawy ziół, warzyw i owoców na parapecie i balkonie. Salonowi towarzyszy konkurs Miejski EkoOgród – ekologiczna hodowla ziół, warzyw i owoców na balkonie i parapecie do udziału, w którym zapraszamy wszystkich ekologicznych miłośników ogrodnictwa – cenne nagrody do zdobycia!

Biokurier jest partnerem medialnym i merytorycznym Targów Natura Food.

;

Przeczytaj relację z ubiegłorocznej edycji targów: 6 edycja Natura Food – podsumowanie

Źródło: Międzynarodowe Targi Łódzkie

 

 

Brak postów do wyświetlenia