Na World Food Warsaw 2014 o polskich hitach eksportowych

Znamy już program konferencyjny Międzynarodowych Targów Żywności World Food Warsaw 2014. Pierwszy dzień zdominuje tematyka związana z polskimi hitami eksportowymi.

Promocja polskiej żywności nie jest przypadkowa, bo jak zapowiadają organizatorzy około połowa wystawców i gości będzie zza granicy. Międzynarodowe Targi Żywności World Food Warsaw odbędą się w Warszawskim Centrum EXPO XXI w dniach 9-11 kwietnia 2014 r. Oficjalny patronat nad imprezą objęła Agencja Rynku Rolnego.

„Polskie hity eksportowe” – to tematyka, która zdominuje pierwszy dzień imprezy. Przedstawiciele Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Agencji Rynku Rolnego opowiedzą o roli sektora rolno-spożywczego w Polsce. Uwzględnią przy tym najnowsze dane dotyczące produkcji, eksportu i importu branży spożywczej.

Tego dnia Marek Bielski zaprezentuje też program „Doceń Polskie”, który ma promować chwaloną na całym świecie polską żywność.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

– Przeprowadzimy również panel dyskusyjny na temat ubezpieczeń w branży rolno – spożywczej – mówi Agnieszka Szpaderska, project manager targów World Food Warsaw 2014. – Taki fachowy temat na pewno będzie się cieszył powodzeniem zarówno wśród wystawców, jak i gości naszej imprezy. Zależy nam żeby osoby, które odwiedzą targi mogły skorzystać na użytecznych informacjach, które przydadzą się w biznesie, szczególnie tym robionym na rynkach wschodnich.

Na imprezie zagoszczą m.in.  przedstawiciele Rosji, Włoch, Grecji, Finlandii, Hiszpanii, Turcji, Wielkiej Brytanii oraz Polski. Wśród wystawców są też firmy z tak egzotycznych krajów, jak Tajlandia.
Organizatorzy oceniają, że na warszawską imprezę przyjedzie kilka tysięcy gości – specjalistów z branży spożywczej, bo jak inne imprezy ITE Group, World Food Warsaw 2014 – ma być platformą biznesową skierowaną do profesjonalistów z branży.

Co, gdzie kiedy?
Międzynarodowe Targi Żywności World Food Warsaw 2014 odbędą się w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Impreza będzie trwała trzy dni, od 9 do 11 kwietnia 2014 r.

Brak postów do wyświetlenia