Lublin. Kolejna próba ustanowienia eko jarmarku

Mimo wcześniejszych niepowodzeń, lokalni producenci podjęli kolejną próbę wprowadzenia regularnego jarmarku żywności ekologicznej i lokalnej w Lublinie. Inicjatywa wystartowała 26 października i nazywa się  Eco Gala.

W każdą sobotę w lubelskiej Galerii GALA (ul. Fabryczna 2) odbywać się będą TARGI EKOLOGICZNEJ ŻYWNOŚCI. Najbliższe zaplanowane są na 9 listopada 2013 w godz. 10-17. W ofercie znajdują się świeże warzywa, jak i wędliny, sery, miody, soki oraz pieczywo i wyroby cukiernicze. Wśród wystawców znajdują się: Plantacja Żeń-Szeń, Zakłady Mięsne Wasąg, Stowarzyszenie Ekolubelszczyzna, Allnet, Brzost-Eko, Ekoland, Barwy Zdrowia, Domena

Więcej informacji na temat jarmarku ECO GALA na stronie internetowej: http://www.gala.com.pl/eco

Galeria GALA to największe i najnowocześniejsze we wschodniej Polsce branżowe centrum handlowe oferujące szeroki wybór artykułów wyposażenia wnętrz oraz specjalistyczne usługi z zakresu doradztwa technicznego i doboru materiałów budowlanych.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Bieżących informacji o targach i jarmarkach z żywnością lokalną i tradycyjną szukaj w naszym kalendarzu lub w dziale JARMARKI.

Brak postów do wyświetlenia