Kielce. V Targi ECOFAMILY w styczniu

Już po raz piąty, podczas targów ECOFAMILY stoiska wypełnią ekologiczna żywność, odzież i kosmetyki. Nie zabraknie również innowacyjnych, ekologicznych rozwiązań dla domu czy też szerokiej oferty ekologicznych gospodarstw rolniczych. Na najmłodszych będą czekały przyjazne dla środowiska zabawki.

Moda na spodnie-dzwony, długie brody u panów lub robienie zdjęć jedzenia przemija zazwyczaj po jednym sezonie. Trend na ekologię w codziennym życiu na szczęście utrzymuje się od wielu lat. Grono miłośników zdrowej żywności czy produkty przyjazne naturze rośnie. Targi ECOFAMILY – Ekologia dla Rodziny to ważny punkt w kalendarzu dla wszystkich którzy ekologię traktują priorytetowo – przekonuje Michał Bogucki z Targów Kieleckich.

Podczas poprzedniej edycji ECOFAMILY swoją ofertę prezentowało 140 firm z Polski i Niemiec. Zwiedzający mogli także skorzystać z zajęć w trakcie nietypowych warsztatów – z powroźnictwa, wikliniarskich czy ceramicznych. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się pokazy tłoczenia soków i pieczenia chleba. Nie lada gratką dla wszystkich fanów sportu było spotkanie z siatkarzami Effektora Kielce i piłkarzami Korony Kielce. W specjalnie przygotowanej do pokazów kulinarnych Strefie Vip gotowali przedstawiciele Korony Kielce i Effektora. Wszystkie ekologiczne produkty potrzebne kucharzom dostarczyli wystawcy targów ECOFAMILY, a dobrymi radami gotującym sportowcom służył profesjonalny i doświadczony kucharz.
V edycja Targów ECOFAMILY odbędzie się od 30 do 31 stycznia 2016 roku.

Zobacz naszą relację z ubiegłorocznych Targów ECOFAMILY: IV Targi EcoFamily w Kielcach. Relacja i zdjęcia

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Co: Targi ECOFAMILY
Gdzie: Kielce
Kiedy: 30-31 stycznia 2016

Brak postów do wyświetlenia